slint - en to uk_UA translation catalogue (803 entries)

en: 
    
    
    Welcome to the Slint Linux installation disk! (version ${Version})
    
    ######  IMPORTANT!  READ THE INFORMATION BELOW CAREFULLY.  ######
    
    - You will need one or more partitions of type 'Linux' prepared.  It is also
      recommended that you create a swap partition (type 'Linux swap') prior
      to installation.  For more information, run 'setup' and read the help file.
    
    - If you're having problems that you think might be related to low memory, you
      can try activating a swap partition before you run setup.  After making a
      swap partition (type 82) with cfdisk or fdisk, activate it like this:
        mkswap /dev/<partition> ; swapon /dev/<partition>
    
    - Once you have prepared the disk partitions for Linux, type 'setup' to begin
      the installation process.
    
    - If you do not have a color monitor, type:  TERM=vt100
      before you start 'setup'.
    
    You may now login as 'root'.
    
    
    slint login:
uk_UA: 
    
    
    Ласкаво просимо у встановлювальний диск Slint Linux! (версія ${Version})
    
    ######  ВАЖЛИВО!  УВАЖНО ПРОЧИТАЙТЕ ІНФОРМАЦІЮ НИЖЧЕ.  ######
    
    - Потрібно підготувати один або декілька розділів з типом 'Linux'.
       Рекомендується   також створити розділ підкачки (з типом 'Linux swap')
      перед встановленням. Додаткові відомості дивіться у файлі довідки після
      запуску 'setup'.
    
    - Якщо виникають проблеми, викликані нестачею пам’яті, спробуйте активувати
      розділ підкачки до запуску 'setup'. Після створення розділу підкачки
     (тип 82)   за допомогою cfdisk або fdisk, виконайте для активації:
        mkswap /dev/<partition> ; swapon /dev/<partition>
    
    - Коли розділи для Linux готові, для запуску процесу втановлення наберіть
        'setup'.
    
    - Якщо в вас немає кольорового монітора, наберіть:  TERM=vt100
      перед запуском 'setup'.
    
    Тепер можете увійти як 'root'.
    
    
    Slint login:

en: 
        OK, the new map is now installed.  You may now test it by typing
        anything you want.  To quit testing the keyboard, enter 1 on a
        line by itself to accept the map and go on, or 2 on a line by
        itself to reject the current keyboard map and select a new one.
uk_UA: 
        OK, нову розкладку встановлено. Можете зробити її тест,
        надрукувавши щось. Для завершення тесту введіть у
        рядку 1, щоб прийняти розкладку та продовжити, або 2, щоб
        відмовитися від поточної розкладки та вибрати іншу.

en: 
    Adding this information to your /etc/fstab:
uk_UA: 
    Додавання наступної інформації у /etc/fstab:

en: 
    Apparently you forgot to configure a network interface?
    A PXE Server needs a configured network interface to work.
    Please try again!
uk_UA: 
    Ймовірно забули налаштувати мережевий інтерфейс?
    Сервер PXE вимагає для роботи налаштований мережевий інтерфейс.
    Повторіть спробу!

en: 
    Are you OK with the network interface which was detected? If not, select 'No' to get back to the network probe program. You can try to load another driver explicitly, by using 'P <driver_name>'.
    
    If you are satisfied, select 'Yes' to continue with network configuration.
uk_UA: 
    Налаштовувати цей виявлений мережевий інтерфейс? Якщо ні, виберіть 'No' для повернення до дослідження мережевих пристроїв. Можете спробувати завантажити інший драйвер за допомогою 'P <ім’я_драйвера>'.
    
    Якщо все влаштовує, виберіть 'Yes' для налаштування мережі.

en: 
    Attempting to fetch a remote configuration file using $PROTO ...
uk_UA: 
    Спроба отримання віддаленого файлу налаштування використовуючи $PROTO ...

en: 
    Before you can install software, complete the following tasks:
    
    1. Select your source media.
    2. Set up your target Linux partition(s).
    
    You may also optionally remap your keyboard and set up your swap partition(s).
    
    Press ENTER to return to the main menu.
uk_UA: 
    До встановлення програм завершіть наступні завдання:
    
    1. Виберіть носій-джерело.
    2. Налаштуйте цільовий розділ (розділи).
    
    Додатково можете налаштувати розкладку клавіатури та розділ підкачки (або декілька).
    
    Натисніть ENTER для повернення до головного меню.

en: 
    Before you can start the PXE Server, complete the following tasks:
    
    1. Set up your computer's network parameters.
    2. Select your source media.
    
    Press ENTER to return to the main menu.
uk_UA: 
    До запуску сервера PXE завершіть наступні завдання:
    
    1. Налаштуйте мережеві параметри комп’ютера.
    2. Виберіть носій-джерело.
    
    Натисніть ENTER для повернення до головного меню.

en: 
    Configuring your network interface $ENET_DEVICE ...
uk_UA: 
    Налаштовується мережевий інтерфейс $ENET_DEVICE ...

en: 
    Good! We're all set on the local end, but now we need to know
    where to find the software packages to install. First, we need
    the share address of the Samba server where the Slint sources
    are stored.
    Example share address: //192.168.0.1/public
uk_UA: 
    Добре! Все готове до встановлення, але нам потрібно знати
    де шукати пакунки програм для інсталяції. По-перше, нам потрібна
    публічна адреса  Samba сервера де розміщено Slint пакунки
    для встановлення.
    Наприклад, публічна адреса: //192.168.0.1/public

en: 
    I can configure your network interface $ENET_DEVICE fully automatically using DHCP. If you want this, please select 'yes'.
    
    If you select 'no' instead, then you will be able to assign the IP address, netmask and gateway manually.
uk_UA: 
    Можливе автоматичне налаштування мережевого інтерфейсу $ENET_DEVICE за допомогою DHCP. Для його виконання виберіть 'yes'.
    
    Для призначення вручну адреси IP, мережевої маски та шлюзу, виберіть 'no'.

en: 
    In the next screen you should watch for NFS mount errors. If you see errors and you don't see your NFS server listed, then try setting up NFS again.
uk_UA: 
    На наступному екрані ви повинні спостерігати за появою помилок монтування NFS. Якщо ви бачите помилки та не бачите вашого NFS сервера у списку, тоді спробуйте налаштувати NFS знову.

en: 
    Now we need to know your netmask. Typically this will be 255.255.255.0 but this can be different depending on your local setup.
    
    What is your netmask?
uk_UA: 
    Потрібно вказати маску мережі. Зазвичай це 255.255.255.0, але у залежності від налаштувань мережі може бути іншою.
    
    Вкажіть маску мережі

en: 
    OK, we will install from a directory within the current filesystem. If you have mounted this directory yourself, you should not use /mnt or /var/log/mount as mount points, since Setup might need to use these directories.  You may install from any part of the current directory structure, no matter what the media is (including NFS). You will need to type in the name of the directory containing the  subdirectories for each source disk.
    
    Which directory would you like to install from?
uk_UA: 
    OK, будемо встановлювати з каталогу поточної файлової системи. якщо монтуєте каталог вручну, не використовуйте у якості точок монтування /mnt або /var/log/mount, оскільки вони можуть знадобитися встановлювачу. Можна встановлювати з будь-якої частини поточної структури калогів, незалежно від носія (включаючи NFS). Потрібно буде вказати ім’я каталогу, що містить підкаталоги для кожного набору пакунків.
    
    Вкажіть каталог, що містить файли Slint

en: 
    Removing package $pkg_name.
    
    Since each file must be checked against the contents of every other installed package to avoid wiping out areas of overlap, this process can take quite some time. If you would like to watch the progress, flip over to another virtual console and type: 
    
    tail -f $TMP/PKGTOOL.REMOVED
uk_UA: 
    Вилучення пакунку $pkg_name.
    
    Оскільки для уникнення затирання загальних файлів потрібна перевірка входження кожного файлу у кожен з встановлених пакунків, процес може зайняти якийсь час. Якщо бажаєте спостерігати за ходом виконання, перемкніться у іншу віртуальну консоль й наберіть:
    
    tail -f $TMP/PKGTOOL.REMOVED

en: 
    Slint PXE Server Help
    _________________________
    
    First, a little help on help.  Whenever you encounter a text
    viewer like this during the installation, you can move around
    with these commands:
    
    PGDN           - Move down one page
    PGUP           - Move up one page
    HOME           - Move to beginning of file
    END            - Move to end of file
    
    Also, you're running a real multitasking operating system now, so
    you're not confined to the installation program.  You can log into
    other consoles and look around at any time without disturbing the
    installation process.  To do this, you need to learn the commands
    that control the Linux console.  You'll use these commands all the
    time when you're logged into Linux.
    
    "Virtual" consoles and scrollback:
    
    Right now, the screen you're looking at is probably VIRTUAL CONSOLE
    NUMBER ONE, (or /dev/tty1 in Linux-speak).  There are usually
    several virtual consoles available.  When you log into the install
    disk, there are four consoles.  To switch among them, use Alt-F1,
    Alt-F2, Alt-F3, or Alt-F4 to select which of the four consoles you
    wish to use.  While you're using a console, you get a small amount
    of text scrollback buffer.  To scroll the console back, hold down
    the right shift key and hit PageUp.  To scroll the console forward,
    hit PageDown while holding the right shift key down.  This can be
    especially useful for reading the boot messages, which can go by
    too fast to read otherwise.
    
    
    RUNNING THE PXESETUP PROGRAM
    
    
    The pxesetup main menu is kept as easy as possible, because only a
    limited configuration is needed.
    
    
    NETWORK   (configure the network device and optional DHCP server)
    SOURCE    (select the source location for the Slint Linux
               packages)
    ACTIVATE  (start the PXE server)
    
    
    In the NETWORK configuration stage, you configure an IP address for
    your network card.  If you have already a DHCP server in your local
    network, the pxesetup program will offer you the choice of using the
    DHCP server to configure your network device fully automatic, but
    there is always the option to enter an IP address manually.  If no
    DHCP server has been detected running inside your local network,
    then pxesetup will start its own DHCP server (we need one).  You will
    get the chance to define the IP address range which that internal
    DHCP server uses.  You should check the lower and upper IP addresses
    carefully and verify that none of your local network's computers,
    including your local gateway, use an IP address in that DHCP range.
    If you spot a conflict, you can adjust these lower and upper bounds.
    Press 'Accept' once you are satisfied.
    
    In the SOURCE configuration stage, you determine where you have
    your local Slint copy.  This should be a complete directory
    tree including the packages, the kernels and the isolinux directory.
    The package sources are not needed and can be omitted from the medium
    if you are using a bootable USB stick for instance.  The choices
    for SOURCE location are: a DVD medium, a local disk partition or
    a pre-mounted directory.  These are the standard setup dialogs you
    will certainly know from installing Slint. Be sure to enter the
    full directory path to (and including) the directory which contains
    the 'a', 'ap', 'd', ..., 'y' subdirectiries.  You know the drill.
    
    
    When you are done configuring NETWORK and SOURCE, it is time to
    ACTIVATE your PXE server.  The screen will show a live view of the
    server's connection log for client boot requests.  This goes on
    until you press 'Exit' which will drop you back into the main menu
    after killing the PXE service.  Selecting ACTIVATE will restart the
    PXE service.  Computers who boot from your PXE server will see the
    usual Slint installation routine.  When it comes to selecting the
    SOURCE, these computers have one choice, and is the entry "Install
    from FTP/HTTP server".  The PXE server offers Slint packages to
    willing computers using its own internal HTTP server.  The default
    values that you will see for the URL and the PATH input fields are
    being supplied by the PXE server and should not be changed.
    
    
    ...WHEN YOU'RE DONE:
    
    
    EXIT: This leaves Slint PXE Server setup.
    
    
    Have fun running this PXE server!
    
    ---
    Eric Hameleers
    alien@slackware.com
uk_UA: 
    Довідка по серверу PXE Slint
    ________________________________
    
    Перш коротка довідка по довідці. При перегляді тексту тут і у інших
    місцях інсталятора можливо використання наступних команд:
    
    PGDN           - вниз  на сторінку
    PGUP           - вгору на сторінку
    HOME           - до початку файлу
    END            - до кінця  файлу
    
    Крім того, зараз ви використовуєте справжню багатозавданневу операційну
    систему й не прикуті до програми інсталяції. Будь-якої миті ви можете
    не перериваючи процес встановлення зареєструватися у іншій консолі й
    подивитися навколо. Для цього потрібно запам’ятати команди керування консолями
    Linux. Використовувати ці команди можна у будь-який час, поки ви у Linux.
    
    "Віртуальні" консолі й прокручування назад:
    
    Швидше за все зараз на екрані ви бачите ВІРТУАЛЬНУ КОНСОЛЬ НОМЕР ОДИН,
    (або /dev/tty1 у термінах Linux). Зазвичай доступно декілька віртуальних
    консолей. Після входу на інсталяційний диск доступні чотири консолі, для
    перемикання між ними використовуйте відповідно Alt-F1, Alt-F2, Alt-F3
    та Alt-F4
    . У консолі доступний невеликий буфер зворотнього прокручування тексту.
    Для прокручування тексту назад або вперёд натискайте відповідно PageUp
    або PageDown, втримуючи правий Shift. Це може бути досить корисним
    для читання стрімко пролітаючих по екрану повідомлень про завантаження.
    
    
    ВИКОРИСТАННЯ ПРОГРАМИ PXESETUP
    
    
    Головне меню pxesetup збережено досить простим з огляду на обмежене
    число налаштувань.
    
    
    NETWORK   (налаштування мережевого пристрою й, можливо, сервера DHCP)
    SOURCE    (вказування місцезнаходження пакунків Slint Linux)
    ACTIVATE  (запуск сервера PXE)
    
    
    На кроці NETWORK (мережа) налаштовується адреса IP мережевої картки. Якщо
    у локальній мережі вже є сервер DHCP, програма pxesetup запропонує
    використовувати його для повністю автоматичного налаштування вашої мережевої
    картки, але можливо вказати адресу IP й вручну. Якщо у локальній мережі
    працюючий сервер DHCP не буде виявлено, то pxesetup запустить свій
    сервер DHCP (без нього не обійтися). Ви отримаєте можливість вказати
    діапазон адрес IP для використання внутрішнім сервером DHCP.
    Потрібно перевірити молодшу й старшу адреси діапазону й переконатися,
    що жоден з комп’ютерів локальної мережі, включаючи локальний шлюз,
    адреси IP з вказаного діапазону не використовує. У випадку конфлікту
    адрес межі діапазону можливо змінити. По закінченні виберіть
    'Прийняти'.
    
    
    На кроці SOURCE (джерело) вказується місцезнаходження локальної копії
    Slint. Це повинно бути повне дерево каталогів, включаючи пакунки,
    ядра та каталог isolinux. Джерельні коди пакунків не потрібні й можуть
    бути відсутніми, наприклад, при використанні завантажувального носія USB.
    Допустимі джерела: носій DVD, розділ локального диску або
    змонтований каталог. Ці стандартні діалоги інсталятора Slint
    напевно знайомі по попереднім інсталяціям. При вказуванні повного шляху
    переконайтеся, що у нього входить й сам каталог, що містить підкаталоги 'a',
    'ap', 'd', ..., 'y'.
    
    
    Закінчивши обидва кроки налаштування, прийшов час запускати (ACTIVATE) сервер PXE.
    На екрані буде показуватися журнал під’єднань до сервера у частині
    клієнтських запитів на завантаження. Й так доти, доки не виберете
    'Вихід' для зупинки сервісу PXE й повернення до головного меню. Повторний
    вибір ACTIVATE перезапустить сервіс PXE. На завантажених з сервісу PXE
    комп’ютерах буде запущено звичайний (за малим виключенням) інсталятор
    Slint. На кроці SOURCE буде запропоновано єдиний варіант:
    "Інсталяція з сервера FTP/HTTP". Сервер PXE надає цільовим
    комп’ютерам пакунки Slint за допомогою внутрішнього сервера HTTP.
    Типові значення у полях введення URL та PATH будуть отримані від
    сервера PXE й не повинні змінюватися.
    
    
    ...ПО ЗАКІНЧЕННІ:
    
    
    EXIT: Закінчує роботу pxesetup.
    
    
    Приємної роботи з сервером PXE!
    
    ---
    Eric Hameleers
    alien@slackware.com

en: 
    Sorry - the directory you specified is not valid. Please check the directory and try again.
    
    (Directory given: $SOURCEDIR)
uk_UA: 
    Вибачте - вказаний вами каталог не дійсний. Будь ласка, перевірте каталог та спробуйте знову.
    
    (Вказаний каталог: $SOURCEDIR)

en: 
    Sorry, but the directory $SLACK_SOURCE_LOCATION does not exist on partition $SLACK_DEVICE.
    
    Would you like to try again?
uk_UA: 
    Вибачте, але каталогу $SLACK_SOURCE_LOCATION не існує на розділі $SLACK_DEVICE.
    
    Хотіли б ви спробувати ще раз?

en: 
    This is the proposed network configuration for $ENET_DEVICE - If this is OK, then select 'Yes'.
    If this is not OK and you want to configure again, select 'No'.
    
    * IP Address: $LOCAL_IPADDR
    * Netmask:    $LOCAL_NETMASK
uk_UA: 
    Пропоноване налаштування мережі для $ENET_DEVICE - якщо все правильно, виберіть 'Yes'.
    Якщо ні та бажаєте повторити налаштування, виберіть 'No'.
    
    * Адреса IP: $LOCAL_IPADDR
    * Маска:    $LOCAL_NETMASK

en: 
    Waiting a few seconds for DHCP polling to settle ...
uk_UA: 
    Зачекайте декілька секунд, поки DHCP налаштує мережу...

en: 
    Welcome to the Slint package tool
    
    Which option would you like?
uk_UA: 
    Ласкаво просимо у менеджер пакунків Slint
    
    Виберіть бажану дію:

en: 
    What is the IP address for your gateway?
uk_UA: 
    Вкажіть адреу IP шлюзу

en: 
    What is the share address of your Samba server?
uk_UA: 
    Яка публічна адреса вашого Samba сервера?

en: 
    You can't run pkgtool from the rootdisk until you've mounted your Linux partitions beneath /mnt.  Here are some examples:
    
    If your root partition is /dev/sda1 you would type:
    mount /dev/sda1 /mnt
    
    Now you can find a list of all your partitions in /mnt/etc/fstab.
    
    Then, supposing your /usr partition is /dev/sda2, you must do this:
    mount /dev/sda2 /mnt/usr
    
    Please mount your Linux partitions and then run pkgtool again.
uk_UA: 
    Неможливо запустити pkgtool доки в /mnt не буде примонтовано кореневий розділ Linux. Ось декілька прикладів:
    
    Якщо кореневий розділ /dev/sda1, наберіть:
    mount /dev/sda1 /mnt
    
    Тепер список усіх розділів що використовуються доступний в /mnt/etc/fstab.
    
    Припустимо, розділ /usr - /dev/sda2, тоді потрібно набрати:
    mount /dev/sda2 /mnt/usr
    
    Примонтуйте усі розділи Linux, потім знову запустіть pkgtool.

en: 
    You have not yet designated any disk partitions as type Linux.
    
    If you are planning to use OS/2 Boot Manager, make your Linux partitions with OS/2 fdisk (or Partition Magic, which also includes Boot Manager), format them, reboot this disk, and then use Linux fdisk to tag the partitions as type 83 (Linux).
    
    Linux fdisk will select a default device when called without arguments, and from there it is menu driven. If you don't want to partition the default device, then call fdisk with the device you want as the argument, like this:
    
    fdisk /dev/hdb
    
    or this:
    
    fdisk /dev/sda
    
    If you are not using the OS/2 Boot Manager, then you may use Linux fdisk to create partitions for Linux. Other than the exception for the OS/2 Boot Manager, you are usually better off creating partitions for a given OS using a partitioning tool native to that OS. In other words, you probably shouldn't try to make your DOS or other non-Linux partitions with the Linux fdisk.
    
    "cfdisk" is an equally good version of Linux fdisk that is more graphical and menu driven.  Many people prefer to use "cfdisk".
    
    Please make one or more partitions for Linux, and try setup again. If you haven't already, you might want to also make a swap partition while you're in fdisk. 64 megabytes would be a minimum starting size for a single user system.  Linux swap is tagged as type 82.
uk_UA: 
    Відсутні розділи типу Linux.
    
    Якщо плануєте використовувати Boot Manager з OS/2, підготуйте розділи Linux за допомогою fdisk з OS/2 (або Partition Manager, який також включає Boot Manager), відформатуйте їх, завантажтеся з цього диску й за допомогою fdisk з Linux задайте розділам тип 83 (Linux).
    
    fdisk з Linux, запущений без параметрів, вибирає типовий пристрій, потім керується з меню. Якщо бажаєте керувати розділами на іншому пристрої, використовуйте пристрій у якості параметра, наприклад:
    
    fdisk /dev/hdb
    
    або так:
    
    fdisk /dev/sda
    
    Якщо не використовуєте Boot Manager з OS/2, можна використовувати для створення розділів Linux fdisk з Linux. За виключенням Boot Manager з OS/2, зазвичай створювати розділи для ОС краще інструментами розмітки диску цієї ОС. Іншими словами, ймовірно, не варто створювати розділи DOS або інших не-Linux систем за допомогою fdisk з Linux
    .
    "cfdisk" на стільки-ж добрий, як і fdisk з Linux, лише більш наглядний та з екранним меню. Багато хто надають перевагу використанню "cfdisk".
    
    Створіть один або більше розділів для Linux й повторіть встановлення. Поки не вийшли з fdisk, можете також створити й розділ підкачки (swap), якщо цього ще не зробили. Розділ підкачки має тип 82.

en: 
    You will need to enter the IP address you wish to assign to this machine. Example: 111.112.113.114
    
    What is your IP address?
uk_UA: 
    Вам потрібно буде ввести IP адресу, яку ви бажаєте призначити на цю машину. Приклад: 111.112.113.114
    
    Яка Ваша IP адреса?

en: 
    You will now get a chance to probe your network interfaces.
uk_UA: 
    Ви знову отримаєте шанс визначити ваші мережеві інтерфейси.

en:   --> $ROOT/$DIR (dir) would be deleted if empty
uk_UA:   --> $ROOT/$DIR (каталог) до вилучення, якщо порожній

en:   --> $ROOT/$FILE (fmt man page) would be deleted
uk_UA:   --> $ROOT/$FILE (форм. стор. man) до вилучення

en:   --> $ROOT/$FILE no longer exists. Skipping.
uk_UA:   --> $ROOT/$FILE більше не існує. Пропуск.

en:   --> $ROOT/$FILE was found in another package. Skipping.
uk_UA:   --> $ROOT/$FILE є у іншому пакунку. Пропуск.

en:   --> $ROOT/$FILE would be deleted
uk_UA:   --> $ROOT/$FILE до вилучення

en:   --> $ROOT/$LINK (symlink) no longer exists. Skipping.
uk_UA:   --> $ROOT/$LINK (симв. посилання) більше не існує. Пропуск.

en:   --> $ROOT/$LINK (symlink) was found in another package. Skipping.
uk_UA:  --> $ROOT/$LINK (симв. посилання) є у іншому пакунку. Пропуск.

en:   --> $ROOT/$LINK (symlink) would be deleted
uk_UA:   --> $ROOT/$LINK (симв. посилання) до вилучення

en:   --> Deleting $ROOT/$FILE
uk_UA:   --> Вилучення $ROOT/$FILE

en:   --> Deleting $ROOT/$FILE (fmt man page)
uk_UA:   --> Вилучення $ROOT/$FILE (форм. стор. man)

en:   --> Deleting empty directory $ROOT/$DIR
uk_UA:   --> Вилучення порожнього каталогу $ROOT/$DIR

en:   --> Deleting symlink $ROOT/$LINK
uk_UA:   --> Вилучення симв. посилання $ROOT/$LINK

en:   Do you wish to change the home directory path ? (Y/n)
uk_UA:  Бажаєте змінити домашню директорію ? (Y/n)

en:   Do you wish to change the shell ? (Y/n)
uk_UA:  Бажаєте змінити оболонку? (Y/n)

en:  Do you want to execute command "chown $OWNER $HME" ? (y/N)
uk_UA:  Виконати команду "chown $OWNER $HME" ? (y/N)

en: $DM_NAME kernel module not loaded: can't create $CONTROL.
uk_UA: Не вдалося завантажити модуль ядра $DM_NAME : не можливо створити $CONTROL.

en: $NEW would be skipped (already installed).
uk_UA: $NEW буде пропущено (вже встановлений).

en: (COM1: under DOS)
uk_UA: (COM1: в DOS)

en: (COM2: under DOS)
uk_UA: (COM2: в DOS)

en: (COM3: under DOS)
uk_UA: (COM3: в DOS)

en: (COM4: under DOS)
uk_UA: (COM4: в DOS)

en: * WARNING: An error occured while setting the password for
      this account.  Please manually investigate this *
uk_UA: * ПОПЕРЕДЖЕННЯ: трапилася помилка при вказуванні паролю
    облікового запису. Будь ласка, розберіться з цим самостійно *

en: ******* Welcome to the network supplemental disk! *******
uk_UA: ******* Ласкаво просимо у мережевий додатковий диск! *******

en: -- Press [enter] to automatically probe for all network cards, or switch
       to a different console and use 'modprobe' to load the modules manually.
    -- To skip probing some modules (in case of hangs), enter them after an S:
       S eepro100 ne2k-pci
    -- To probe only certain modules, enter them after a P like this:
       P 3c503 3c505 3c507
    -- To get a list of network modules, enter an L.
    -- To skip the automatic probe entirely, enter a Q now.
uk_UA: -- Натисніть ENTER для автоматичного виявлення усіх мережевих карток, або
       перемкніться у іншу консоль та використовуйте 'modprobe' для завантаження
       модулів вручну.
    -- Для пропуску окремих модулів (на випадок зависання), введіть їх після S:
       S eepro100 ne2k-pci
    -- Для перевірки лише явно вказаних модулів, введіть їх після P:
       P 3c503 3c505 3c507
    -- Для отримання списку мережевих модулів, введіть L.
    -- Для відмови від автоматичного виявлення введіть Q.

en: 1 bit Mono B/W
uk_UA: 1 біт, відтінки сірого

en: 16 bit Pseudo Color
uk_UA: 16 бітів, ~65 тис. кольорів

en: 2 button Microsoft compatible serial mouse
uk_UA: 2 кнопкова миша Microsoft для посл. порту

en: 24 bit True Color
uk_UA: 24 біти, ~16 млн кольорів

en: 3 button Microsoft compatible serial mouse
uk_UA: 3 кнопкова миша Microsoft для посл. порту

en: 30 seconds
uk_UA: 30 секунд

en: 4 bit 16 Color
uk_UA: 4 біти, 16 кольорів

en: 5 seconds
uk_UA: 5 секунд

en: 8 bit 256 Color
uk_UA: 8 бітів, 256 кольорів

en: <OPTION TO LOAD SUPPORT FOR ANOTHER KEYBOARD>
    
    If you are not using a "$kbd" keyboard map, you may load another one now.
    To select a different keyboard map, please enter 1 now.
    To continue using the "$kbd" keyboard map, just hit [Enter].
uk_UA: <МОЖЛИВІСТЬ ЗАВАНТАЖИТИ ПІДТРИМКУ ІНШОЇ КЛАВІАТУРИ>
    
    Якщо не використовуєте розкладку клавіатури "$kbd", можна завантажити іншу.
    Для вибору іншої розкладки клавіатури введіть 1.
    Для продовження використання розкладки "$kbd" просто натисніть ENTER.

en: A CD/DVD drive could not be found on any of the devices that were scanned.  Possible reasons include using a bootdisk or kernel that doesn't support your drive, failing to pass parameters needed by some drives to the kernel, not having the Slint disc in your CD/DVD drive, or using a drive connected to a Plug and Play soundcard (in this case, connecting the drive directly to the IDE interface often helps). Please make sure you are using the correct bootdisk for your hardware, consult the BOOTING file for possible information on forcing the detection of your drive, and then reattempt installation.  If all else fails, see FAQ.TXT for information about copying parts of this CD to your DOS partition and installing it from there.
    
    You will now be returned to the main menu.  If you want to try looking for the CD again, you may skip directly to the SOURCE menu selection.
uk_UA: Неможливо знайти CD/DVD пристрій на будь-якому з просканованих пристроїв. Можливі причини: завантажувальний диск чи ядро які не підтримують ваш пристрій, невдала передача параметрів яких потребують деякі пристрої ядру, відсутність диску з Slint у CD/DVD пристрої, чи використання пристрою під’єднаного до звукової карти Plug and Play (у цьому випадку під’єднання пристрою напряму до IDE інтерфейсу часто допомагає). Будь ласка переконайтеся що ви використовуєте підходящий для вашого обладнання завантажувальний диск, зверніться по довідку до файлу BOOTING про те як примусово запустити процес виявлення вашого пристрою, й потім повторіть спробу встановлення. Якщо все інше не працюватиме, перегляньте інформацію в FAQ.TXT про копіювання частин CD на ваш DOS розділ та встановлення звідти.
    
    Зараз ви будете перенаправлені до головного меню. Якщо ви хочете спробувати пошукати CD знову, можете відразу переходити до меню вибору ДЖЕРЕЛА.

en: A Slint boot entry has been installed to your EFI boot
    menu.
    
    EFI boot menu entry:
uk_UA: Пункт меню для Slint у завантажувальне меню EFI
    встановлено.
    
    Завантажувальний пункт меню EFI:

en: A Slint disc was found in device $DRIVE_FOUND.
uk_UA: Диск зі Slint було знайдено у пристрої $DRIVE_FOUND.

en: A Slint package directory was found on device $DRIVE_FOUND.
uk_UA: Каталог пакунків Slint виявлено на пристрої $DRIVE_FOUND.

en: A Slint package tree was found! Ready to continue.
uk_UA: Було знайдено дерево пакунків Slint! Готовий продовжувати.

en: A networking card using the $card.o module has been detected.
uk_UA: Виявлена мережева картка, що використовує модуль $card.o.

en: A new USB device /dev/$STICK was detected with specifications:
    
    --  $VENDOR
    --  $MODEL
    --  $SIZE
    
    If this is the USB stick to use, select 'Yes', otherwise select 'No'.
uk_UA: Виявлено новий пристрій USB /dev/$STICK :
    
    --  $VENDOR
    --  $MODEL
    --  $SIZE
    
    Якщо це правильний пристрій, виберіть 'Так', інакше виберіть 'Ні'.

en: A one-line description will be displayed as each package is installed.
uk_UA: Однорядковий опис кожного встановлюваного пакунку.

en: A pointing pen (NCR3125) on some laptops
uk_UA: Вказуюче перо (NCR3125) на деяких ноутбуках

en: A previous X Window System configuration file has been found.  You can now reconfigure X, replacing the file with a new version (and keeping a backup of the old file), or you can abort leaving the existing config file in place.  Hit ENTER to rename the xorg.conf file to xorg.conf.backup and create a new one, or ESC to abort.
uk_UA: Виявлено попередній файл налаштування віконної системи X. Можете переналаштувати X та замінити файл новим (зі збереженням резервної копії старого), або перервати налаштування й залишити існуючий файл як є. Для зміни назви 'xorg.conf' на 'xorg.conf.backup' та створення нового файлу, натисніть ENTER, інакше ESC.

en: ABORTING
uk_UA: ПРИПИНЕННЯ

en: ABORTING INSTALLATION
uk_UA: ПЕРЕРИВАННЯ ВСТАНОВЛЕННЯ

en: ADD MOUSE WHEEL SUPPORT
uk_UA: ДОДАВАННЯ ПІДТРИМКИ КОЛІЩА МИШІ

en: ASSIGN GATEWAY ADDRESS
uk_UA: ВКАЗАТИ АДРЕСУ ШЛЮЗУ

en: ASSIGN IP ADDRESS
uk_UA: ВКАЗАТИ АДРЕСУ IP

en: ASSIGN NETMASK
uk_UA: ВКАЗАТИ МАСКУ МЕРЕЖІ

en: ATI XL busmouse (mouse card)
uk_UA: Шинна миша ATI XL (картка миші)

en: ATTEMPTING TO MOUNT CD/DVD on $DRIVE_FOUND
uk_UA: ПРОБУЮ ЗМОНТУВАТИ CD/DVD на $DRIVE_FOUND

en: Abort CD installation
uk_UA: Скасувати встановлення з CD.

en: Abort software installation completely
uk_UA: Перервати встановлення програм повністю

en: Abort the installation process
uk_UA: Перервати інсталяцію

en: Aborting software installation.
uk_UA: Припинення встановлення програм.

en: Account setup complete.
uk_UA: Налаштування облікового запису виконано.

en: Activate IP packet forwarding
uk_UA: Активація перенаправлення пакунків IP

en: Activate the Slint PXE Server
uk_UA: Активувати сервер PXE Slint

en: Activating IPv4 packet forwarding.
uk_UA: Активація пересилання пакунків IPv4.

en: Activating swap partition ${swappartition}:
uk_UA: Активація розділу підкачки (swap) ${swappartition}:

en: Add a Linux partition to the LILO config
uk_UA: Додавання розділу Linux в lilo.conf

en: Add a Windows FAT or NTFS partition to the LILO config
uk_UA: Додавання розділу Windows, FAT або NTFS, в lilo.conf

en: Additional UNIX groups:
    
    Users can belong to additional UNIX groups on the system.
    For local users using graphical desktop login managers such
    as XDM/KDM, users may need to be members of additional groups
    to access the full functionality of removable media devices.
    
    * Security implications *
    Please be aware that by adding users to additional groups may
    potentially give access to the removable media of other users.
    
    If you are creating a new user for remote shell access only,
    users do not need to belong to any additional groups as standard,
    so you may press ENTER at the next prompt.
uk_UA: Додаткові UNIX групи:
    
    Користувачі можуть бути у додаткових UNIX групах системи.
    Для локальних користувачів, що використовують графічні робочі
    середовища, такі як XDM/KDE, членство у додаткових групах
    потрібне для доступу до керування змінними носіями.
    
    * Міркування безпеки *
    Будь ласка знайте, що додаючи користувачів у додаткові
    групи, потенційно даєте їм доступ до змінних носіїв інших користувачів.
    
    Якщо ви створюєте нового користувача лише для віддаленого шелл-доступу,
    вам не потрібно додавати його у якісь додаткові групи,
    й ви можете натиснути ENTER у наступному рядку вводу:

en: Additional groups....:
uk_UA: Додаткові групи....:

en: All users can read/write to any file
uk_UA: Усі - читання/запис будь-яких файлів

en: All users can read/write to any file (ntfs-3g)
uk_UA: Усі - читання/запис будь-яких файлів (ntfs-3g)

en: An EFI System Partition was found on ${PREFERRED_EFI_PARTITION}, but it has not yet been formatted.  Would you like to format this partition?
uk_UA: Виявлено системний розділ EFI ${PREFERRED_EFI_PARTITION}, але він не відформатований. Форматувати цей розділ?

en: An ISO image of Slint's install DVD was found.
    Do you want me to mount the ISO image and use this as the package source?
uk_UA: Було знайдено ISO образ DVD інсталятора Slint.
    Бажаєте змонтувати ISO образ і використовував його, як джерело пакунків?

en: An installation script was detected in ./install/doinst.sh, but
        was not executed.
uk_UA: Встановлювальний сценарій виявлено у ./install/doinst.sh, але
        не був виконаний.

en: An old Slint boot entry has been found in your EFI boot menu. Would you like to remove this before installing the new Slint boot entry?  This is recommended.
    
    Old EFI boot menu entry:
uk_UA: Старий пункт завантаження Slint виявлено у завантажувальному меню EFI. Бажаєте вилучити його перед встановленням нового пункту завантаження? Рекомендовано вилучити.
    
    Старий завантажувальний пункт меню EFI:

en: Apache, the most widely used web server on the net.
uk_UA: Apache, найрозповсюдженіший у мережі веб-сервер.

en: Are you sure you want to use this device name
uk_UA: Бажаєте використовувати це ім’я пристрою

en: Ask about using VESA modes at boot; time out to standard
uk_UA: Запитувати режим VESA при завантаженні, при таймауті - стандарт

en: At boot time, how long would you like LILO to wait for you to select an operating system?  If you let LILO time out, it will boot the first OS in the configuration file by default.
uk_UA: Під час завантаження як довго LILO повинен очікувати вибору операційної системи? Якщо на протязі цього часу вибір не буде зроблено, буде типово завантажена перша ОС з файлу налаштування.

en: Attempt to mount the CD/DVD device again
uk_UA: Спробувати знову змонтувати CD/DVD пристрій.

en: Attempting to mount your CD/DVD again with the following command:
    $ArG
uk_UA: Пробую змонтувати ваш CD/DVD знову використовуючи наступну команду:
    $ArG

en: Autoconfigure network using NetworkManager
uk_UA: Автоналаштування мережі з використанням NetworkManager

en: Available network modules:
uk_UA: Доступні мережеві модулі:

en: BIND (Berkeley Internet Name Domain) is a Domain Name System (DNS) server.
uk_UA: BIND (Berkeley Internet Name Domain) сервер доменних імен (DNS).

en: BIND (Domain Name System) server
uk_UA: Сервер BIND (доменна система імен)

en: Because users could go snooping through (or destroy, depending on the settings) your Windows partition, you should choose how much access would you like your non-root users to have to partition $DOS_PART.  The access level can range from no access at all, to read-only for everyone, to read-write access for every user on the machine.  A reasonable default (read-write for root only) is chosen, but you may set this any way that you like.
uk_UA: Оскільки користувачі можуть читати (або пошкодити, у залежності від налаштувань) розділ Windows, потрібно вибрати, настільки широкий доступ надавати не-root користувачам до розділу $DOS_PART. Можливі варіанти від повної відсутності доступу, доступу усім на читання або на читання та запис будь-якому користувачу машини. Вибрано розумні типові налаштування (читання та запис лише для root), але можете вказати, що забажаєте.

en: Btrfs Copy-on-Write B-tree Filesystem
uk_UA: Btrfs - ФС з копіюванням-при-запису та Б-деревами

en: Btrfs is a B-tree copy-on-write filesystem.
uk_UA: Btrfs - файлова система, що використовує B-дерева й копіювання-при-запису.

en: CAN'T ADD WINDOWS PARTITION
uk_UA: НЕ ВДАЛОСЯ ДОДАТИ РОЗДІЛ WINDOWS

en: CAN'T INSTALL LILO
uk_UA: НЕ ВДАЛОСЯ ВСТАНОВИТИ LILO

en: CANNOT INSTALL SOFTWARE YET
uk_UA: ВСТАНОВЛЕННЯ ПРОГРАМ НЕМОЖЛИВЕ

en: CANNOT START PXE SERVER YET
uk_UA: НЕМОЖЛИВО ЗАПУСТИТИ СЕРВЕР PXE

en: CARD DETECTED
uk_UA: КАРТКА ВИЯВЛЕНА

en: CD/DVD DRIVE FOUND
uk_UA: ЗНАЙДЕНО CD/DVD ПРИСТРІЙ

en: CD/DVD DRIVE NOT FOUND
uk_UA: CD/DVD ПРИСТРІЙ НЕ ЗНАЙДЕНО

en: CD/DVD master on first IDE bus (unlikely)
uk_UA: Головний CD/DVD на першій IDE шині (малоймовірно)

en: CD/DVD master on fourth IDE bus
uk_UA: Головний CD/DVD на четвертій IDE шині

en: CD/DVD master on second IDE bus
uk_UA: Головний CD/DVD на вторинній IDE шині

en: CD/DVD master on third IDE bus
uk_UA: Головний CD/DVD на третій IDE шині

en: CD/DVD slave on first IDE bus
uk_UA: Вторинний CD/DVD на першій IDE шині

en: CD/DVD slave on fourth IDE bus
uk_UA: Вторинний CD/DVD на четвертій IDE шині

en: CD/DVD slave on second IDE bus
uk_UA: Вторинний CD/DVD на вторинній IDE шині

en: CD/DVD slave on third IDE bus
uk_UA: Вторинний CD/DVD на третій IDE шині

en: CHECK SWAP PARTITIONS FOR BAD BLOCKS?
uk_UA: ПЕРЕВІРИТИ РОЗДІЛ ПІДКАЧКИ НА ПОГАНІ БЛОКИ?

en: CHOOSE LILO TIMEOUT
uk_UA: ВИБІР ТАЙМАУТА LILO

en: CONFIGURATION TYPE FOR $HOSTNM.$DOMAIN
uk_UA: ВАРІАНТ НАЛАШТУВАННЯ ДЛЯ $HOSTNM.$DOMAIN

en: CONFIGURE LILO TO USE FRAME BUFFER CONSOLE?
uk_UA: НАЛАШТУВАТИ LILO НА ВИКОРИСТАННІ ФРЕЙМБУФЕРУ У КОНСОЛІ?

en: CONFIGURE NETWORK?
uk_UA: НАЛАШТУВАТИ МЕРЕЖУ?

en: CONFIGURE THE SYSTEM
uk_UA: НАЛАШТУВАННЯ СИСТЕМИ

en: CONFIRM LOCATION TO INSTALL LILO
uk_UA: ПІДТВЕРДЖЕННЯ МІСЦЯ ВСТАНОВЛЕННЯ LILO

en: CONFIRM NETWORK SETUP
uk_UA: ПІДТВЕРДЖЕННЯ НАЛАШТУВАНЬ МЕРЕЖІ

en: CONFIRM SETUP COMPLETE
uk_UA: ПІДТВЕРДЖЕННЯ НАЛАШТУВАННЯ МЕРЕЖІ

en: CONFIRM STARTUP SERVICES TO RUN
uk_UA: ПІДТВЕРДИТИ ЗАПУСК СЕРВІСІВ

en: CONTENTS OF PACKAGE: $PkG
uk_UA: ВМІСТ ПАКУНКУ: $PkG

en: CREATING USB BOOT STICK
uk_UA: СТВОРЕННЯ ЗАВАНТАЖУВАЛЬНОГО НОСІЯ USB

en: CREATION OF REGULAR USER ACCOUNTS
uk_UA: СТВОРЕННЯ ОБЛІКОВОГО ЗАПИСУ ДЛЯ ЗВИЧАЙНОГО КОРИСТУВАЧА

en: CUPS print server
uk_UA: Сервер друку CUPS

en: Can't umount /var/log/mount.  Reboot machine and run setup again.
uk_UA: Не можу демонтувати /var/log/mount. Перезавантажте машину та запустіть встановлення знову.

en: Canceled.
uk_UA: Скасовано

en: Cannot install $package:  external compression utility $packagecompression missing
uk_UA: Неможливо встановити $package: відсутня зовнішня утиліта стиснення $packagecompression

en: Cannot install $package:  file does not end in .tgz, .tbz, .tlz, or .txz
uk_UA: Неможливо встановити $package: файл не закінчується на .tgz, .tbz, .tlz або .txz.

en: Cannot install $package:  file not found
uk_UA: Неможливо встановити $package: файл не знайдено

en: Choose Slint installation scripts to run again
uk_UA: Вибір сценарію інсталяції для повторного виконання

en: Choose a default window manager for X
uk_UA: Виберіть типовий менеджер вікон для Х

en: Configure basic network settings
uk_UA: Встановлення базових налаштувань мережі.

en: Configure the console mouse support (GPM).
uk_UA: Налаштування підтримки миші у консолі (GPM).

en: Configure your network parameters
uk_UA: Налаштування параметрів мережі

en: Continue
uk_UA: Продовжити

en: Continue the configuration (done making boot sticks)
uk_UA: Продовжити налаштування (закінчити з флешками)

en: Continue with the installation
uk_UA: Продовжити інсталяцію

en: Could not find the kernel and/or initial ramdisk files.
    These are required for booting the client computer.
    Please try to setup the SOURCE location correctly.
uk_UA: Не виявлено файли ядра й/або початкового диску у пам’яті.
    Вони потрібні для завантаження комп’ютера.
    Спробуйте правильно вказати джерело пакунків.

en: Create
uk_UA: Створити

en: Create a USB Linux boot stick
uk_UA: Створення USB завантажувальної флешки з ОС Linux

en: Create a new user account
uk_UA: Створити новий акаунт користувача

en: Create a swap partition with Linux fdisk, and then try this again.
uk_UA: Створіть розділ підкачки за допомогою fdisk з Linux й спробуйте знову.

en: Creating $CONTROL character device with major:$MAJOR minor:$MINOR.
uk_UA: Створення символьного пристрою $CONTROL з major:$MAJOR minor:$MINOR.

en: Creating SYSLINUX bootdisk for $ROOT_DEVICE on /dev/$STICK.
uk_UA: Створення завантажувального диску SYSLINUX для $ROOT_DEVICE у /dev/$STICK.

en: Creating Slackware package:  ${TARGET_NAME}/${TAR_NAME}.${EXTENSION}
uk_UA: Створення пакунку Slackware:  ${TARGET_NAME}/${TAR_NAME}.${EXTENSION}

en: Creating link from $TIMEZONE to localtime in /etc...
uk_UA: Створення посилання /etc/localtime на $TIMEZONE...

en: Creating new account...
uk_UA: Створення нового облікового запису...

en: Creating your new ./install/doinst.sh...
uk_UA: Створення ./install/doinst.sh...

en: Creation of user accounts completed
uk_UA: Створення акаунту користувача завершено

en: Current NFS mounts:
uk_UA: Поточний змонтований NFS:

en: D-Bus system message bus
uk_UA: Шина системних повідомлень D-Bus

en: DEVICE FILE NOT FOUND
uk_UA: НЕ ВИЯВЛЕНО ФАЙЛ ПРИСТРОЮ

en: DHCP CONFIGURATION
uk_UA: НАЛАШТУВАННЯ DHCP

en: DHCP SERVER CONFIGURATION
uk_UA: НАЛАШТУВАННЯ СЕРВЕРА DHCP

en: DIRECTORY NOT FOUND
uk_UA: КАТАЛОГ НЕ ЗНАЙДЕНО

en: DONE ADDING FAT or NTFS PARTITIONS
uk_UA: ЗАКІНЧЕНО ДОДАВАННЯ РОЗДІЛІВ FAT/NTFS

en: DONE ADDING LINUX PARTITIONS TO /etc/fstab
uk_UA: ЗАКІНЧЕНО ДОДАВАННЯ РОЗДІЛІВ LINUX У /etc/fstab

en: DONE INSTALLING PACKAGES
uk_UA: ВСТАНОВЛЕННЯ ПАКУНКІВ ЗАКІНЧЕНО

en: Didn't work.
uk_UA: Не працює.

en: Disabling IPv4 packet forwarding.
uk_UA: Вимкнення пересилання пакунків IPv4.

en: Display the already created user accounts
uk_UA: Показувати вже створені акаунти користувача

en: Do not install ELILO
uk_UA: Не встановлювати ELILO

en: Do not install LILO
uk_UA: Не встановлювати LILO

en: Do not install a boot menu entry
uk_UA: Не встановлювати пункт завантажувального меню

en: Do not install package $shortname
uk_UA: Не встановлювати пакунок $shortname

en: Do not select a layout variant
uk_UA: Не вказувати варіант розкладки

en: Do not select an additional layout
uk_UA: Не вказувати додаткову розкладку

en: Do you have a gateway?
uk_UA: В вас є шлюз?

en: Do you need to try setting up NFS again?
uk_UA: Вам знову потрібно спробувати налаштувати NFS?

en: Do you want to format Linux partition ${ArG1}?
uk_UA: Бажаєте відформатувати розділ Linux ${ArG1}?

en: Do you want to try setting up Samba again?
uk_UA: Ви бажаєте знову спробувати налаштувати Samba?

en: Does your mouse (${MOUSE_NAME}) have a wheel and if so, would you like to have it enabled?
uk_UA: Якщо у миші (${MOUSE_NAME}) є коліща, чи бажаєте увімкнути його підтримку?

en: Domain name:
uk_UA: Ім’я домену:

en: Don't wait at all - boot straight into the first OS
uk_UA: Не чекати, відразу завантажувати першу ОС

en: EFI BOOT ENTRY INSTALLED
uk_UA: ПУНКТ ЗАВАНТАЖУВАЛЬНОГО МЕНЮ EFI ВСТАНОВЛЕНО

en: EFI SYSTEM PARTITION RECOGNIZED
uk_UA: СИСТЕМНИЙ РОЗДІЛ EFI ВИЯВЛЕНО

en: ELILO (EFI Linux Loader) installation
uk_UA: Встановлення ELILO (завантажувач Linux для EFI)

en: ELILO is a Linux boot loader for EFI based systems.  Installing ELILO will allow you to boot your Linux system from the hard drive after selecting it from the UEFI boot menu.  Since an EFI System Partition was detected on this machine, it is recommended that you install ELILO now.  Please select an option:
uk_UA: ELILO є завантажувачем Linux для систем з EFI. Встановлення ELILO дозволить завантажувати Linux з жорсткого диску за допомогою вибору його у завантажувальному меню UEFI. Системний розділ EFI виявлено на цій машині, рекомендовано встановити ELILO. Виберіть дію:

en: ENABLE DHCP SERVER
uk_UA: УВІМКНУТИ СЕРВЕР DHCP

en: ENTER CD/DVD DEVICE MANUALLY
uk_UA: УВЕДІТЬ CD/DVD ПРИСТРІЙ ВРУЧНУ

en: ENTER DOMAINNAME FOR $HOSTNM
uk_UA: ВКАЗАТИ ІМ’Я ДОМЕНУ ДЛЯ $HOSTNM

en: ENTER GATEWAY ADDRESS
uk_UA: ВКАЗАТИ АДРЕСУ ШЛЮЗУ

en: ENTER HOSTNAME
uk_UA: ВКАЗАТИ ІМ’Я ХОСТУ

en: ENTER IP ADDRESS FOR $HOSTNM.$DOMAIN
uk_UA: ВКАЗАТИ АДРЕСУ IP ДЛЯ $HOSTNM.$DOMAIN

en: ENTER IP ADDRESS OF NFS SERVER
uk_UA: ВВЕДІТЬ IP АДРЕСУ NFS СЕРВЕРА

en: ENTER NETMASK FOR LOCAL NETWORK
uk_UA: УКАЗАТИ МАСКУ ЛОКАЛЬНОЇ МЕРЕЖІ

en: ENTER SHARE ADDRESS OF SAMBA SERVER
uk_UA: ВВЕДІТЬ ПУБЛІЧНУ АДРЕСУ СЕРВЕРА

en: ERROR ATTEMPTING TO INSTALL KERNEL
uk_UA: ПОМИЛКА ПРИ СПРОБІ ВСТАНОВЛЕННЯ ЯДРА

en: ERROR:  No EFI System Partition mounted on /boot/efi.
uk_UA: ПОМИЛКА: Немає змонтованого у /boot/efi системного розділу EFI.

en: ERROR:  No kernel found at /boot/vmlinuz.
uk_UA: ПОМИЛКА: Ядро /boot/vmlinuz не виявлено.

en: ERROR:  Package $INCOMINGDIR/$NNAME did not install
    correctly.  You may need to reinstall your old package
    to avoid problems.  Make sure the new package is not
    corrupted.
uk_UA: ПОМИЛКА:  Пакунок $INCOMINGDIR/$NNAME не був встановлений
    правильно. Для уникнення проблем може знадобитися
    перевстановити старий пакунок. Переконайтеся, що новий
    пакунок не пошкоджено.

en: ERROR:  System is not running under UEFI.
uk_UA: ПОМИЛКА: Система не використовує UEFI.

en: ERROR:  bzip2 compression utility not found in $PATH.
uk_UA: ПОМИЛКА:  bzip2 (утиліта стиснення) не виявлено в $PATH.

en: ERROR:  bzip2 returned error code $ERRCODE -- makepkg failed.
uk_UA: ПОМИЛКА: bgzip2 повернув код помилки $ERRCODE -- збій makepkg.

en: ERROR:  gzip compression utility not found in $PATH.
uk_UA: ПОМИЛКА:  gzip (утиліта стиснення) не виявлено в $PATH.

en: ERROR:  gzip returned error code $ERRCODE -- makepkg failed.
uk_UA: ПОМИЛКА: gzip повернув код помилки $ERRCODE -- збій makepkg.

en: ERROR:  lzma compression utility not found in $PATH.
uk_UA: ПОМИЛКА:  lzma (утиліта стиснення) не виявлено в $PATH.

en: ERROR:  lzma returned error code $ERRCODE -- makepkg failed.
uk_UA: ПОМИЛКА: lzma повернув код помилки $ERRCODE -- збій makepkg.

en: ERROR:  xz compression utility not found in $PATH.
uk_UA: Помилка:  xz (утиліта стиснення) не виявлено в $PATH.

en: ERROR:  xz returned error code $ERRCODE -- makepkg failed.
uk_UA: ПОМИЛКА: xz повернув код помилки $ERRCODE -- збій makepkg.

en: ERROR: No Linux Native Partitions
uk_UA: ПОМИЛКА: Відсутні розділи Linux

en: ERROR: TARGET PARTITION FULL
uk_UA: ПОМИЛКА: ЦІЛЬОВИЙ РОЗДІЛ ЗАПОВНЕНИЙ

en: EXIT
uk_UA: ВИХІД

en: EXPERT LILO INSTALLATION
uk_UA: ЕКСПЕРТНЕ ВСТАНОВЛЕННЯ LILO

en: Enter 1 to select a keyboard map:
uk_UA: Введіть 1 для вибору розкладки клавіатури:

en: Enter the address for the gateway on your network, such as:
uk_UA: Введіть адресу шлюзу мережі, таку як:

en: Enter your IP address for the local machine.  Example: 
    111.112.113.114
    Enter IP address for $HOSTNM (aaa.bbb.ccc.ddd):
uk_UA: Вкажіть адресу IP локальної машини. Наприклад:
    111.112.113.114
    Вкажіть адресу IP для $HOSTNM (aaa.bbb.ccc.ddd):

en: Enter your netmask.  This will generally look something
    like this: 255.255.255.0
    Enter netmask (aaa.bbb.ccc.ddd):
uk_UA: Вкажіть маску мережі. Вона зазвичай виглядає як:Введіть маску мережі. Вона зазвичай виглядає якось так:
    255.255.255.0
    Вкажіть маску мережі (aaa.bbb.ccc.ddd):

en: Error running useradd command -- account not created!
      
    (command: $CMD)
uk_UA: Помилка виконання команди useradd -- обліковий запис не було створено!
      
    (команда: $CMD)

en: Everyone has read access, but only root can write
uk_UA: Усі - лише читання, root - читання/запис

en: Everyone has read access, but only root can write (ntfs-3g)
uk_UA: Усі - лише читання, root - читання/запис (ntfs-3g)

en: Everyone has read only access
uk_UA: Усі - лише читання

en: Everyone has read only access (built-in kernel ntfs driver)
uk_UA: Усі - лише читання (драйвер ntfs, вбудований у ядро)

en: Executing install script for $package_name.
uk_UA: Виконання встановлювального сценарію для $package_name.

en: Exit Pkgtool
uk_UA: Вихід з Pkgtool

en: Exit Slint Linux Setup
uk_UA: Вихід з встановлювача Slint Linux

en: Exit Slint PXE Setup
uk_UA: Вийти з налаштування PXE Slint

en: Expiry date (YYYY-MM-DD) []:
uk_UA: Справді до (YYYY-MM-DD) []:

en: Expiry date..........:
uk_UA: Термін закінчення..........:

en: Exploding package $PKG in current directory:
uk_UA: Розпакування пакунку $PKG у поточний каталог:

en: Ext2 is the traditional Linux file system and is fast and stable.
uk_UA: Ext2 - традиційна файлова система Linux, швидка та стабільна.

en: Ext3 Journaling Filesystem
uk_UA: Ext3 - журнальована ФС

en: Ext3 is the journaling version of the Ext2 filesystem.
uk_UA: Ext3 - журнальована версія файлової системи Ext2.

en: Ext4 Journaling Filesystem
uk_UA: Ext4 - журнальована ФС

en: Ext4 is the successor to the ext3 filesystem.
uk_UA: Ext4 - файлова система, що прийшла на заміну Ext3.

en: FAT or NTFS PARTITIONS DETECTED
uk_UA: ВИЯВЛЕНО РОЗДІЛИ FAT/NTFS

en: FETCHING CONFIGURATION
uk_UA: ОТРИМАННЯ НАЛАШТУВАНЬ

en: FONTCONFIG UPDATE
uk_UA: ОНОВЛЕННЯ FONTCONFIG

en: FORMAT EFI PARTITION ${PREFERRED_EFI_PARTITION}?
uk_UA: ФОРМАТУВАТИ РОЗДІЛ EFI ${PREFERRED_EFI_PARTITION}?

en: FORMAT PARTITION $ArG1
uk_UA: ФОРМАТУВАННЯ РОЗДІЛУ $ArG1

en: FORMATTING
uk_UA: ФОРМАТУВАННЯ

en: FORMATTING EFI PARTITION ${PREFERRED_EFI_PARTITION}
uk_UA: ФОРМАТУВАННЯ РОЗДІЛУ EFI ${PREFERRED_EFI_PARTITION}

en: FOUND EXISTING xorg.conf in $ArG
uk_UA: ВИЯВЛЕНО xorg.conf що існує у $ArG

en: FTP/HTTP DOWNLOAD FAILURE
uk_UA: ЗБІЙ ЗАВАНТАЖЕННЯ ПО FTP/HTTP

en: FUSE is an interface to allow userspace programs to use filesystems.
uk_UA: FUSE - інтерфейс файлових систем для програм простору користувача.

en: Filesystem in Userspace library
uk_UA: Бібліотека файлових систем простору користувача

en: Finished setting up EFI System Partition.
uk_UA: Налаштування системного розділу EFI закінчено.

en: Finished setting up Linux partitions.
uk_UA: Закінчено налаштування розділів Linux.

en: Finished setting up non-Linux partitions.
uk_UA: Закінчено налаштування не-Linux розділів.

en: Finished: do not select additional options.
uk_UA: Закінчено: усі параметри вказано.

en: First CD/DVD drive
uk_UA: Перший CD/DVD пристрій

en: First command to run is 'source /etc/profile'.
    This will setup the PATH for you.
uk_UA: Перш виконайте команду 'source /etc/profile'.
    Вона налаштує PATH потрібним чином.

en: First parallel port ATAPI CD
uk_UA: Перший паралельний порт ATAPI CD

en: First, we'll need the name you'd like to give your host.
    Only the base hostname is needed right now. (not the domain)
    
    Enter hostname:
uk_UA: Перш потрібно дати хосту ім’я.
    Зараз потрібно вказати лише базове ім’я хосту (без домену).
    
    Вкажіть ім’я хосту:

en: Formatting $ArG1
    Size in 1K blocks: $SIZE
    Filesystem type: ext2
uk_UA: Форматування $ArG1
    Розмір у 1Kb блоках: $SIZE 
    Тип файлової системи: ext2

en: Formatting $ArG1
    Size in 1K blocks: $SIZE
    Filesystem type: ext3
uk_UA: Форматування $ArG1
    Розмір у 1Kb блоках: $SIZE 
    Тип файлової системи: ext3

en: Formatting $ArG1
    Size in 1K blocks: $SIZE
    Filesystem type: ext4
uk_UA: Форматування $ArG1
    Розмір у 1Kb блоках: $SIZE
    Тип файлової системи: ext4

en: Formatting $ArG1
    Size in 1K blocks: $SIZE
    Filesystem type: jfs
uk_UA: Форматування $ArG1
    Розмір у 1Kb блоках: $SIZE
    Тип файлової системи: jfs

en: Formatting $ArG1
    Size in 1K blocks: $SIZE
    Filesystem type: reiserfs
uk_UA: Форматування $ArG1
    Розмір у 1Kb блоках: $SIZE
    Тип файлової системи: reiserfs

en: Formatting $ArG1
    Size in 1K blocks: $SIZE
    Filesystem type: xfs
uk_UA: Форматування $ArG1
    Розмір у 1Kb блоках: $SIZE
    Тип файлової системи: xfs

en: Formatting $ArG1
    Size in 1K blocks: $SIZE 
    Filesystem type: btrfs
uk_UA: Форматування $ArG1
    Розмір у 1Kb блоках: $SIZE 
    Тип файлової системи: btrfs

en: Formatting $ArG1 with filesystem btrfs.
uk_UA: Форматування $ArG1 у файлову систему btrfs.

en: Formatting $ArG1 with filesystem ext2.
uk_UA: Форматування $ArG1 у файлову систему ext2.

en: Formatting $ArG1 with filesystem ext3.
uk_UA: Форматування $ArG1 у файлову систему ext3.

en: Formatting $ArG1 with filesystem ext4.
uk_UA: Форматування $ArG1 у файлову систему ext4.

en: Formatting $ArG1 with filesystem jfs.
uk_UA: Форматування $ArG1 у файлову систему jfs.

en: Formatting $ArG1 with filesystem reiserfs.
uk_UA: Форматування $ArG1 у файлову систему reiserfs.

en: Formatting $ArG1 with filesystem xfs.
uk_UA: Форматування $ArG1 у файлову систему xfs.

en: Formatting EFI System Partition ${PREFERRED_EFI_PARTITION} as FAT32.
uk_UA: Форматується системний розділ EFI ${PREFERRED_EFI_PARTITION} у FAT32.

en: Fourth CD/DVD drive
uk_UA: Четвертий CD/DVD пристрій

en: Fourth parallel port ATAPI CD
uk_UA: Четвертий паралельний порт ATAPI CD

en: Frame buffer console, 1024x768x256
uk_UA: Фреймбуферна консоль, 1024x768x256

en: Frame buffer console, 1024x768x32k
uk_UA: Фреймбуферна консоль, 1024x768x32k

en: Frame buffer console, 1024x768x64k
uk_UA: Фреймбуферна консоль, 1024x768x64k

en: Frame buffer console, 640x480x256
uk_UA: Фреймбуферна консоль, 640x480x256

en: Frame buffer console, 640x480x32k
uk_UA: Фреймбуферна консоль, 640x480x32k

en: Frame buffer console, 640x480x64k
uk_UA: Фреймбуферна консоль, 640x480x64k

en: Frame buffer console, 800x600x256
uk_UA: Фреймбуферна консоль, 800x600x256

en: Frame buffer console, 800x600x32k
uk_UA: Фреймбуферна консоль, 800x600x32k

en: Frame buffer console, 800x600x64k
uk_UA: Фреймбуферна консоль, 800x600x64k

en: GNU Network Object Model Environment
uk_UA: GNOME: оточення стільниці GNU

en: GPM CONFIGURATION
uk_UA: НАЛАШТУВАННЯ GPM

en: Gateway:
uk_UA: Шлюз:

en: Genitizer tablet (relative mode)
uk_UA: Планшет Genitizer (відносний режим)

en: Genius Netmouse on PS/2 port
uk_UA: Genius Netmouse на порту PS/2

en: Go with driver default (usually 8-bit)
uk_UA: Типове драйвера (зазвичай 8 бітів)

en: Good! We're all set on the local end, but now we need to know
    where to find the software packages to install.  First, we need
    the IP address of the machine where the Slint sources are
    stored.
uk_UA: Добре! Ми все підготували, але для продовження ми повинні знати
    де шукати пакунки з програмами для інсталяції. По-перше, нам потрібно
    визначити IP адресу комп'ютера де розміщено дзеркало Slint
    пакунків.

en: Group "$group" does not exist
uk_UA: Група "$group" не існує

en: HAL makes access to CD/DVD drives and USB devices easier.
uk_UA: HAL спрощує доступ до CD/DVD-пристроїв та USB-пристроїв.

en: HARDWARE CLOCK SET TO UTC?
uk_UA: АПАРАТНИЙ ГОДИННИК В UTC?

en: HP printer/scanner daemons
uk_UA: Демони принтерів/сканерів HP

en: Hardware Abstraction Layer
uk_UA: Шар абстрагування обладнання

en: Hardware clock is set to UTC
uk_UA: Апаратний годинник встановлений на час UTC

en: Hardware clock is set to local time
uk_UA: Апаратний годинник встановлений на локальний час

en: Here are the already registered ordinary users:
uk_UA: Ось вже зареестровані, звичайні користувачі:

en: Here is your current IP address, full hostname, and base hostname:
    $IPADDR       $HOSTNM.$DOMAIN    $HOSTNM
    
    Please give the IP address of the name server to use,
    such as $DNSSAMPLE.
    
    You can add more Domain Name Servers later by editing $RESOLV.
    
    Primary name server to use (aaa.bbb.ccc.ddd):
uk_UA: Тут поточні адреса IP, повне та базове імена хосту:
    $IPADDR       $HOSTNM.$DOMAIN    $HOSTNM
    
    Вкажіть адресу IP сервера імен, наприклад,
    $DNSSAMPLE.
    
    Додаткові сервера DNS можливо додати редагуванням $RESOLV.
    
    Вкажіть основний сервер імен (aaa.bbb.ccc.ddd):

en: Here's what would be removed (and left behind) if you removed the package(s):
uk_UA: Перелік того що вилучається (й що залишилося) у результаті вилучення пакунків:

en: Highest DHCP Client Address:
uk_UA: Старша адреса клієнта DHCP:

en: Hit OK to return to the main menu.
uk_UA: Натисніть OK для повернення до головного меню.

en: Home directory [ ${defhome}/${LOGIN} ]
uk_UA: Домашня директорія [ ${defhome}/${LOGIN} ]

en: Home directory.......:
uk_UA: Домашній каталог.......:

en: Hostname:
uk_UA: Ім’я хосту:

en: I can't find a device named $ArG1 !
uk_UA: Не виявлено пристрій $ArG1 !

en: I can't find a device named $ArG1. Are you sure you want to use this device name?
uk_UA: Не виявлено пристрій $ArG1. Бажаєте використовувати це ім’я пристрою?

en: IBM's Journaled Filesystem
uk_UA: Jfs - журнальована ФС від IBM

en: ICE Window Manager
uk_UA: Менеджер вікон ICE

en: IN USE
uk_UA: ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ

en: INITIALIZING NETWORK
uk_UA: ІНІЦІАЛІЗАЦІЯ МЕРЕЖІ

en: INSERT DISK
uk_UA: ВСТАВКА ДИСКУ

en: INSTALL BOOT MENU ENTRY?
uk_UA: ВСТАНОВИТИ ПУНКТ ЗАВАНТАЖУВАЛЬНОГО МЕНЮ?

en: INSTALL ELILO
uk_UA: ВСТАНОВЛЕННЯ ELILO

en: INSTALL FROM THE CURRENT FILESYSTEM
uk_UA: ВСТАНОВЛЕННЯ З ПОТОЧНОЇ ФАЙЛОВОЇ СИСТЕМИ

en: INSTALL LILO
uk_UA: ВСТАНОВЛЕННЯ LILO

en: INSTALLING FROM HARD DISK
uk_UA: ВСТАНОВЛЕННЯ З ЖОРСТКОГО ДИСКУ

en: INVALID DIRECTORY ENTERED
uk_UA: ВКАЗАНИЙ КАТАЛОГ НЕДІЙСНИЙ

en: IP Address:
uk_UA: Адреса IP:

en: IP address:
uk_UA: Адреса IP:

en: If this partition has not been formatted, you should format it.  NOTE: This will erase all data on it.  Would you like to format this partition?
uk_UA: Якщо розділ невідформатований, форматування потрібне. УВАГА: При цьому усі дані на розділі буде вилучено. Форматувати цей розділ?

en: If you don't have a gateway on your network just hit ENTER
    without entering a gateway IP address.
    
    Enter gateway address (aaa.bbb.ccc.ddd):
uk_UA: Якщо у мережі немає шлюзу, просто натисніть ENTER, не вводячи
    адреси IP.
    
    Вкажіть адресу шлюзу (aaa.bbb.ccc.ddd):

en: If you like, X can attempt to probe for your video hardware and mouse, and write an initial configuration file to /etc/X11/xorg.conf.  Would you like to do this now?
uk_UA: X може спробувати опитати відеокартку, мишу та записати початковий файл налаштування у '/etc/X11/xorg.conf'. Бажаєте виконати це зараз?

en: If you like, we can look to see what kind of network card you have in your machine, and if we find one create an /etc/rc.d/rc.netdevice script to load the module for it at boot time.  There's a slight bit of danger that the probing can cause problems, but it almost always works.  If you'd rather configure your system manually, you can skip the probing process and edit /etc/rc.d/rc.modules or /etc/modules.conf later to have it load the right module.
uk_UA: Можливо виявити мережеву картку що використовується у машині автоматично й, у випадку успіху, створити сценарій /etc/rc.d/rc.netdevice для підвантаження потрібного модулю при завантаженні машини. Виявлення у більшості випадків спрацьовує, але є й незначний ризик виникнення проблем. Якщо полюбляєте налаштовувати систему вручну, можете пропустити цей крок й пізніше додати завантаження правильного модулю у /etc/rc.d/rc.modules або /etc/modules.conf.

en: If you're upgrading an existing Slint system, you might want to
    remove old packages before you run 'setup' to install the new ones. If
    you don't, your system will still work but there might be some old files
    left laying around on your drive.
    
    Just mount your Linux partitions under /mnt and type 'pkgtool'. If you
    don't know how to mount your partitions, type 'pkgtool' and it will tell
    you how it's done.
    
    To partition your hard drive(s), use 'cfdisk' or 'fdisk'.
    For systems using GPT instead of MBR, partition using 'cgdisk' or 'gdisk'.
    To activate PCMCIA/Cardbus devices needed for installation, type 'pcmcia'.
    To start the main installation (after partitioning), type 'setup'.
uk_UA: Якщо оновлюєте систему Slint що існує, можете вилучити старі пакунки
    перед запуском 'setup' для встановлення нових. Якщо цього не зробити,
    система працювати буде, але на диску можуть залишитися старі файли.
    
    Просто примонтуйте розділи Linux до /mnt та введіть 'pkgtool'. Якщо не
    знаєте,як примонтувати розділи, запустіть 'pkgtool', й він розкаже як.
    
    Для розмітки жорстких дисків використовуйте 'cfdisk' або 'fdisk'.
    Для систем, що використовують GPT замість MBR, є 'cgdisk' або 'gdisk'.
    Для активації потрібних при інсталяції пристроїв PCMCIA/Cardbus, введіть
    'pcmcia'.
    Для запуску програми встановлення (після розмітки дисків), введіть 'setup'.

en: If your computer supports booting from a USB device, it is recommended that you make a USB boot stick for your system at this time. It will boot your computer straight into the root filesystem on $ROOT_DEVICE.
    
    Please insert a USB flash memory stick and then press ENTER to create a boot stick.
    
    WARNING!  The existing contents of the USB stick will be erased.
uk_UA: Якщо комп’ютер підтримує завантаження з пристроїв USB, рекомендується створити завантажувальний носій USB для завантаження системи. Він буде завантажувати комп’ютер безпосередньо з кореневою системою $ROOT_DEVICE.
    
    Вставте носій USB, потім натисніть ENTER для запису завантажувача.
    
    УВАГА: Поточний вміст носія USB буде вилучено.

en: Ignore the error and continue
uk_UA: Проігнорувати помилку та продовжити

en: In order to make these partitions visible from Linux, we  need to add them to your /etc/fstab.  Please pick a partition to  add to /etc/fstab, or select '---' to continue with the installation  process.
uk_UA: Щоб зробити ці розділи видимими з Linux, потрібно додати їх у /etc/fstab. Виберіть розділ для додавання у /etc/fstab або виберіть '---' для продовження встановлення.

en: Inetd daemon (this allows:  time, ftp, comsat, talk, finger, and auth).
uk_UA: Демон Inetd (містить time, ftp, comsat, talk, finger, auth).

en: Initial group [ ${defgroup} ]:
uk_UA: Первісна група [ ${defgroup} ]:

en: Initial group........:
uk_UA: Основна група........:

en: Install ELILO on the EFI System Partition
uk_UA: Встановити ELILO на системному розділі EFI

en: Install LILO
uk_UA: Встановити LILO

en: Install LILO anyway
uk_UA: Інсталювати LILO все одно

en: Install a Linux kernel from a bootdisk
uk_UA: Встановлення ядра Linux з завантажувального пристрою

en: Install a boot menu entry
uk_UA: Встановити пункт завантажувально меню

en: Install from NFS (Network File System)
uk_UA: Встановлення з NFS (мережева файлова система)

en: Install from Samba share
uk_UA: Встановлення з загального ресурсу Samba

en: Install from a Slint CD or DVD
uk_UA: Встановлення з CD або DVD Slint

en: Install from a Slint USB stick
uk_UA: Інсталяція з носія USB Slint

en: Install from a hard drive partition
uk_UA: Встановлення з розділу на жорсткому диску

en: Install from a pre-mounted directory
uk_UA: Встановлення з попередньо змонтованого каталогу

en: Install package $shortname
uk_UA: Встановити пакунок $shortname

en: Install packages from some other directory
uk_UA: Встановлення пакунків з іншого каталогу

en: Install packages from the current directory
uk_UA: Встановлення пакунків з поточного каталогу

en: Install selected software
uk_UA: Встановлення вибраних програм

en: Install to Master Boot Record
uk_UA: Встановити у основний завантажувальний запис (MBR)

en: Install to a formatted floppy in /dev/fd0 (A:)
uk_UA: Встановити на форматовану дискету в /dev/fd0 (A:)

en: Install to superblock (not for use with XFS)
uk_UA: Встановити у суперблок (несумісно з XFS)

en: Installing new package $INCOMINGDIR/$NNAME
uk_UA: Інсталяція нового пакунку $INCOMINGDIR/$NNAME

en: Installing package $package_name:
uk_UA: Встановлення пакунку  $package_name:

en: Installing package $shortname $PMSG
uk_UA: Встановлення пакунку $shortname $PMSG

en: Installing the Linux Loader...
uk_UA: Встановлення завантажувача Linux...

en: Is the hardware clock set to Coordinated Universal Time (UTC/GMT)
    If it is, select 'y' here.  If the hardware clock is set to the
    current local time (this is how most PCs are set up), then say 'n'
    here.  If you are not sure what this is, you should answer 'n' here.
    
    Is your hardware clock set to UTC
uk_UA: Апаратний годинник комп’ютера налаштований на всесвітній кординований
    час (UTC/GMT)? Якщо це так, виберіть 'Так'. Якщо годинник встановлений
    на локальний час (так налаштовано більшість ПК), виберіть 'Ні'.
    
    Апаратний годинник встановлений по UTC?

en: Is the hardware clock set to Coordinated Universal Time (UTC/GMT)?  If it is, select YES here.  If the hardware clock is set to the current local time (this is how most PCs are set up), then say NO here.  If you are not sure what this is, you should answer NO here.
uk_UA: Апаратний годинник комп’ютера налаштований на всесвітній кординований час (UTC/GMT)? Якщо це так, виберіть 'Так'. Якщо годинник встановлений на локальний час (так налаштовано більшість ПК), виберіть 'Ні'. Якщо не впевнені, про що мова, виберіть 'Ні'.

en: It is recommended that you make these lines your new installation script.
    
    Would you like to make this stuff the install script for this package
    and remove the symbolic links
uk_UA: Рекомендується створити з цих рядків новий встановлювальний сценарій.
    
    Бажаєте створити з показаних рядків встановлювальний сценарій пакунку
    й вилучити символічні посилання?

en: It is recommended to choose the default keyboard ("pc101") unless you know your keyboard model and it is present in this list.  Also note the keyboard model is not the same thing as the keyboard layout (the keyboard layout defaults to "pc105" which is usually correct)
uk_UA: Якщо знаєте модель клавіатури, але її немає у списку, рекомендується вибрати типову клавіатуру ("pc101"). Зверніть увагу, модель клавіатури та розкладка клавіатури не одне й те ж (у якості типової розкладки зазвичай використовується "pc105").

en: JFS is IBM's Journaled Filesystem, currently used in IBM enterprise servers.
uk_UA: JFS - журнальована файлова система від IBM, що використовується у промислових серверах.

en: KDE: K Desktop Environment
uk_UA: KDE: оточення стільниці K

en: KEYBOARD MAP SELECTION
uk_UA: ВИБІР РОЗКЛАДКИ КЛАВІАТУРИ

en: LILO (Linux Loader) installation
uk_UA: Встановлення LILO (завантажувач Linux)

en: LILO (Linux Loader) is a generic boot loader.  There's a simple installation which tries to automatically set up LILO to boot Linux (also Windows if found).  For more advanced users, the expert option offers more control over the installation process.  Since LILO does not work in all cases (and can damage partitions if incorrectly installed), there's the third (safe) option, which is to skip installing LILO for now.  You can always install it later with the 'liloconfig' command.  Which option would you like?
uk_UA: LILO (завантажувач Linux) - універсальний завантажувач. При простому встановленні спопробуємо завантаження Linux (й Windows, при наявності) налаштувати автоматично. Для більш підготованих користувачів експертний варіант пропонує більш керований процес встановлення. Оскільки LILO працює не в усіх випадках (й може пошкодити розділ при неправильному встановленні), є третій (безпечний) варіант, що пропускає встановлення. Завжди можливо встановити LILO пізніше за допомогою команди 'liloconfig'. Який варіант використовувати?

en: LILO INSTALLATION HELP
uk_UA: ДОПОМОГА ПО ВСТАНОВЛЕНЮ LILO

en: LILO can be installed to a variety of places:
    
      1. The superblock of your root Linux partition.  (which could      be made the bootable partition with Windows or Linux fdisk, or      booted with a program like OS/2 Boot Manager)
      2. A formatted floppy disk.
      3. The Master Boot Record of your first hard drive.
    
    Options 1 and 2 are the safest, but option 1 does require a little extra work later (setting the partition bootable with fdisk). Which option would you like?
uk_UA: LILO можливо встановити у різні місця:
    
      1. Суперблок кореневого розділу Linux (що дозволяє робити розділ завантажувальним за допомогою fdisk з Windows або Linux або завантажувати такими програмами, як OS/2 Boot Manager).
      2. Відформатована дискета.
      3. Основний завантажувальний запис (MBR) першого жорсткого диску.
    
    Варіанти 1 та 2 безпечні, варіант 1 зажадає нескладних додаткових дій (встановлення розділу завантажувального прапорця у fdisk). Вкажіть варіант встановлення:

en: LPRng print server
uk_UA: Сервер друку LPRng

en: Linux swap partition, ${PARTSIZE}
uk_UA: Розділ підкачки Linux, ${PARTSIZE}

en: Login name for new user []:
uk_UA: Логін для нового користувача []:

en: Login name for new user: $LOGIN
uk_UA: Логін нового користувача: $LOGIN

en: Login name...........:
uk_UA: Логін ім’я...........:

en: Logitech busmouse (mouse card)
uk_UA: Шинна миша Logitech (картка миші)

en: Logitech serial MouseMan and similar devices
uk_UA: Logitech посл. MouseMan та подібні пристрої

en: Looking at /proc/devices, it seems your kernel has support for the VESA frame buffer console.  If we enable this in /etc/lilo.conf, it will allow more rows and columns of text on the screen and give you a cool penguin logo at boot time.  However, the frame buffer text console is slower than a standard text console.  In addition, not every video card or monitor supports all of these video modes, and some X drivers could be confused by them.  Would you like to use the frame buffer console, or the standard Linux console?
uk_UA: Переглянувши каталог /proc/devices, можна сказати, що ваше ядро підтримує VESA frame buffer для консолі. Якщо ввімкнути дану можливість в /etc/lilo.conf, то додаткова кількість рядків і стовпців на екрані дасть якісніше зображення логотипу пінгвіна під час завантаження. Однак, frame buffer текст для консолі працює повільніше за стандартний консольний текст. Крім цього, не кожна відеокарта або монітор підтримує всі ці відео режими, і деякі драйвери X можуть не коректно працювати. Хотіли б Ви використовувати frame buffer для консолі або стандартну консоль Linux?

en: Lowest DHCP Client Address:
uk_UA: Молодша адреса клієнта DHCP:

en: MAKE USB FLASH BOOT
uk_UA: ВИГОТОВЛЕННЯ ЗАВАНТАЖУВАЛЬНОЇ ФЛЕШКИ

en: MAKING DEVICE IN /dev
uk_UA: СТВОРЮЮ ПРИСТРІЙ У /dev

en: MANUAL CD/DVD DEVICE SELECTION
uk_UA: РУЧНИЙ ВИБІР CD/DVD ПРИСТРОЮ

en: MKFONTDIR AND MKFONTSCALE UPDATE
uk_UA: ОНОВЛЕННЯ MKFONTDIR ТА MKFONTSCALE

en: MKNOD CD/DVD DEVICE
uk_UA: MKNOD ПРИСТРОЮ CD/DVD

en: MKNOD FAILED
uk_UA: MKNOD ЗАЗНАВ НЕВДАЧІ

en: MOUNT ERROR
uk_UA: ПОМИЛКА МОНТУВАННЯ

en: MOUNT PROBLEM
uk_UA: ПРОБЛЕМА МОНТУВАННЯ

en: MOUNT RESULT
uk_UA: РЕЗУЛЬТАТ МОНТУВАННЯ

en: MOUSE CONFIGURATION
uk_UA: НАЛАШТУВАННЯ МИШІ

en: Make a USB Linux boot stick
uk_UA: Cтворити завантажувальний носій USB

en: Make a spare Linux boot stick in /dev/$STICK
uk_UA: Створити запасну флешку у /dev/$STICK

en: Make serial Logitech behave like msc
uk_UA: Посл. Logitech, що працює як msc

en: Make sure the Slint disc is in your CD/DVD drive, and then press ENTER to begin the scanning process. Or, if you'd rather specify the device name manually (experts only), choose that option below.
uk_UA: Переконайтеся, що у Вашому CD/DVD пристрої є диск зі Slint. Потім натисніть ENTER для того, аби розпочати процес сканування. Або ж, якщо ви бажаєте вказати назву пристрою вручну (лише експерти), оберіть цю опцію нижче.

en: Make sure the USB stick containing the Slint package directory is inserted into a USB port, and then press ENTER to begin the scanning process.
uk_UA: Переконайтеся, що носій USB з каталогом пакунків Slint вставлений у порт USB, потім натисніть ENTER для початку пошуку.

en: Manually specify CD or DVD by device name
uk_UA: Вкажіть CD або DVD за ім’ям пристрою

en: Maybe you should check that the directory name is correct?
uk_UA: Можливо, Вам слід перевірити чи ім'я каталоґу правильне?

en: Media was not successfully mounted! Do you want to retry, or quit?
uk_UA: Збій при монтуванні носія! Повторити або вийти?

en: Microsoft busmouse (mouse card)
uk_UA: Шинна миша Microsoft (картка миші)

en: Microsoft serial Intellimouse
uk_UA: Microsoft посл. Intellimouse

en: Mount failed.
uk_UA: Спроба монтування зазнала невдачі.

en: Mount table corrupt.  Reboot machine and run setup again
uk_UA: Пошкоджена таблиця монтувань. Перезавантажте машину та запустіть встановлення знову.

en: Mount table corrupt.  Reboot machine and run setup again.
uk_UA: Пошкоджена таблиця монтувань. Перезавантажте машину та запустіть встановлення знову.

en: Mounted Samba share(s):
uk_UA: Монтування Samba директорії(й)

en: Mounting $REMOTE_PATH:
uk_UA: Монтування $REMOTE_PATH:

en: Mounting $REMOTE_SHARE ...
uk_UA: Монтування $REMOTE_SHARE ...

en: MouseSystems serial (most 3 button serial mice)
uk_UA: MouseSystems посл. (більшість 3 кнопкових миш)

en: MySQL, an SQL-based relational database daemon.
uk_UA: MySQL, заснований на SQL демон баз даних.

en: NETWORK CONFIGURATION
uk_UA: НАЛАШТУВАННЯ МЕРЕЖІ

en: NETWORK SETUP COMPLETE
uk_UA: НАЛАШТУВАННЯ МЕРЕЖІ ЗАКІНЧЕНО

en: NEW DEVICE DETECTED
uk_UA: ВИЯВЛЕНО НОВИЙ ПРИСТРІЙ

en: NFS MOUNT INFORMATION
uk_UA: ІНФОРМАЦІЯ ПРО МОНТУВАННЯ NFS

en: NFS MOUNT RESULT
uk_UA: РЕЗУЛЬТАТ МОНТУВАННЯ NFS

en: NO CARD DETECTED
uk_UA: КАРТКА НЕ ВИЯВЛЕНА

en: NO CONFIG FILE FOUND
uk_UA: НЕ ВИЯВЛЕНО ФАЙЛ НАЛАШТУВАННЯ

en: NO EFI SYSTEM PARTITION DETECTED
uk_UA: СИСТЕМНИЙ РОЗДІЛ EFI НЕ ВИЯВЛЕНО

en: NO LINUX PARTITIONS DETECTED
uk_UA: НЕ ВИЯВЛЕНО РОЗДІЛІВ LINUX

en: NO NEW DEVICE DETECTED
uk_UA: НОВІ ПРИСТРОЇ НЕ ВИЯВЛЕНО

en: NO PACKAGES REMOVED
uk_UA: ПАКУНКИ НЕ ВИЛУЧЕНО

en: NO REMOVABLE USB DEVICES FOUND
uk_UA: ЗМІННІ ПРИСТРОЇ USB НЕ ВИЯВЛЕНО

en: NO SLINT DIRECTORY FOUND
uk_UA: КАТАЛОГ SLINT НЕ ВИЯВЛЕНО

en: NO SWAP SPACE DETECTED
uk_UA: РОЗДІЛ ПІДКАЧКИ НЕ ВИЯВЛЕНО

en: NTP synchronizes your time to/from other NTP servers.
uk_UA: NTP синхронізує годинник з іншими серверами NTP.

en: Nameserver:
uk_UA: Сервер імен:

en: Needed to serve or mount NFS (Network File System) partitions.
uk_UA: Потрібний для підтримки розділів NFS (мережевої файлової системи).

en: Net-SNMP daemon
uk_UA: Демон Net-SNMP

en: Netatalk Appletalk file/print server
uk_UA: Сервер файлів/друку Netatalk Appletalk

en: Netmask:
uk_UA: Маска мережі:

en: Network support for NFS install, 2006-09-20 volkerdi@slackware.com
    Network support for FTP/HTTP install, 26-Jan-2008 alien@slackware.com
uk_UA: Підтримка мережі для встановлення з NFS, 20.09.2006 volkerdi@slackware.com
    Підтримка мережі для встановлення з FTP/HTTP, 26.01.2008 alien@slackware.com

en: New account will be created as follows:
uk_UA: Зараз буде створено наступний обліковий запис:

en: No IDE/SCSI drive, so we will try scanning for CD drives on old proprietary interfaces, such as SoundBlaster pre-IDE CD drives, Sony CDU-31a, Sony 535, old Mitsumi pre-IDE, old Optics, etc.  For this scan to work at all, you'll need to be using a bootdisk that supports your CD drive.
    
    Please press ENTER to begin this last-chance scan for old, obsolete hardware.
uk_UA: Не знайдено жодних пристроїв IDE/SCSI, тому ми спробуємо просканувати старі пропрієтарні інтерфейси на предмет наявності CD пристроїв, таких як псевдо-IDE CD пристрої від SoundBlaster, Sony CDU-31a, Sony 535, старих до-IDE Mitsumi, старих Optics та таке інше. Для того, аби сканування працювало, Вам потрібно використовувати завантажувальний диск, який підтримує Ваш CD пристрій.
    
    Будь ласка, натисніть ENTER, аби розпочати пошук цього старого, морально застарілого обладнання.

en: No Slint package tree found at the indicated path!
uk_UA: За вказаним шляхом не знайдено дерева пакунків Slint!

en: No active DHCP server was found on your local network. The Slint PXE server needs a working DHCP server.
    Do you want this computer to start its own DHCP server (you can control what IP addresses are used by the DHCP server)?Say 'YES' if you are certain your network has no DHCP server.
uk_UA: Активний сервер DHCP у локальній мережі не виявлено. Серверу PXE Slint потрібен працюючий сервер DHCP.
    Запустити на цьому комп’ютері власний сервер DHCP (з можливістю вказати використовувані адреси IP)? Дайте відповідь 'YES', якщо впевнені, що у локальній мережі сервера DHCP немає.

en: No new USB device was detected. 
    If you had already inserted your USB stick, please remove it now. Then select 'Restart'.
uk_UA: Нові пристрої USB не виявлено.
    Якщо носій USB вже вставлений, витягніть його. Потім виберіть 'Повторити'.

en: No ordinary user has been registered yet.
uk_UA: Жоден звичайний користувач, ще не зареєстрований.

en: No such package: $ADM_DIR/packages/$PKGNAME. Can't remove.
uk_UA: Немає такого пакунку: $ADM_DIR/packages/$PKGNAME. Вилучення неможливе.

en: No symbolic links were found, so we won't make an installation script.
    You can make your own later in ./install/doinst.sh and rebuild the
    package if you like.
uk_UA: Символьні посилання не виявлено, створення встановлювального сценарію не потрібно.
    Якщо бажаєте, можете створити сценарій пізніше в ./install/doinst.sh й перебудувати
    пакунок.

en: No, abort.
uk_UA: Ні, перервати.

en: No, do not format this partition
uk_UA: Ні, не форматувати цей розділ

en: Non-IDE Aztech CD/DVD
uk_UA: Не IDE Aztech CD/DVD

en: Non-IDE GoldStar CD/DVD
uk_UA: Не IDE GoldStar CD/DVD

en: Non-IDE Mitsumi drive 1
uk_UA: Псевдо-IDE Mitsumi пристрій 1

en: Non-IDE Mitsumi drive 2
uk_UA: Псевдо-IDE Mitsumi пристрій 2

en: Now this partition must be mounted somewhere in your  directory tree.  Please enter the directory under which  you would like to put it.  For instance, you might want to  enter /fat-c or /fat-d or something similar.   NOTE: This partition will not actually be mounted until you reboot.   Where would you like to mount $DOS_PART?
uk_UA: Тепер цей розділ потрібно змонтувати кудись у дереві каталогів. Вкажіть каталог, до якого під’єднати розділ. Наприклад, можна вказати /fat-c, /fat-d або щось подібне. ПРИМІТКА: Цей розділ не буде змонтовано до перезавантаження. Вкажіть каталог для монтування $DOS_PART

en: Now we can configure your Linux system.  If this is a new installation, you MUST configure it now or it will not boot correctly.  However, if you are just adding software to an existing system, you can back out to the main menu and skip this step.  However (important exception) if you've installed a new kernel image, it's important to reconfigure your system so that you can install LILO (the Linux loader) or create a bootdisk using the new kernel.  You want to CONFIGURE your system, right?
uk_UA: Зараз ми можемо налаштувати вашу Linux систему. Якщо це нове встановлення, то ви ПОВИННІ налаштувати її зараз інакше вона не зможе коректно завантажитися. Проте, якщо ви просто додаєте програмне забезпечення до вже існуючої системи, ви можете повернутися назад до головного меню і пропустити цей крок. Однак (важливий виняток), якщо ви встановили новий образ ядра, дуже важливо переналаштувати систему для того щоб ви могли встановити LILO (завантажувач Linux) або створити завантажувальний диск використовуючи нове ядро. Ви хочете НАЛАШТУВАТИ вашу систему, так?

en: Now we need to know how your machine connects to the network.
    
    If you have an internal network card and an assigned IP address, gateway, and DNS, use the 'static IP' choice to enter these values.  If your IP address is assigned by a DHCP server (commonly used by cable modem and DSL services), select 'DHCP'.  If you do not have a network card, select the 'loopback' choice.  You may also select 'NetworkManager' if you would like to have the NetworkManager daemon automatically handle your wired and wireless network interfaces (this is simple and usually works). Which type of network setup would you like?
uk_UA: Тепер потрібно вказати, яким чином машина під’єднана до мережі.
    
    Якщо є вбудована мережева картка й призначені адреса IP, шлюз та DNS використовуйте варіант 'static IP' для введення цих значень. Якщо адреса IP призначається сервером DHCP (зазвичай використовується кабельными модемами та сервісами DSL), виберіть 'DHCP'. Якщо мережева картка відсутня, виберіть 'loopback'. Можете вибрати 'NetworkManager' для передачі керування дротовими та бездротовими мережевими інтерфейсами демону NetworkManager (простий та зазвичай працює). Який тип мережевого під’єднання найбільше підходить для цієї машини?

en: Now you may select a default color depth for the X server:
uk_UA: Зараз можна вибрати глибину типового кольору для сервера X:

en: Now you must select a short, unique name for this partition. You'll use this name if you specify a partition to boot at the LILO prompt. 'Linux' might not be a bad choice. THIS MUST BE A SINGLE WORD.
uk_UA: Тепер потрібно вказати коротке унікальне ім’я для розділу. Ім’я використовується для вказування завантажуваного розділу у запрошенні LILO. 'Linux' - непоганий вибір. ПОВИННО БУТИ ОДНИМ СЛОВОМ.

en: Now you must select a short, unique name for this partition. You'll use this name if you specify a partition to boot at the LILO prompt. 'Windows' might not be a bad choice. THIS MUST BE A SINGLE WORD.
uk_UA: Тепер потрібно вказати коротке унікальне ім’я для розділу. Ім’я використовується для вказування завантажуваного розділу у запрошенні LILO. 'Windows' - непоганий вибір. ПОВИННО БУТИ ОДНИМ СЛОВОМ.

en: Now, we need the domain name for this machine, such as:
    
    example.org
    
    Do not supply a leading '.'
    
    Enter domain name for $HOSTNM:
uk_UA: Тепер потрібно вказати ім’я домену цієї машини, таке як
    
    example.org
    
    Лідируючу '.' не вказуйте.
    
    Вкажіть ім’я домену для $HOSTNM:

en: OK, now you need to specify where you want the new partition mounted.  For example, if you want to put it under /usr/local, then respond:  /usr/local
    Where would you like to mount $NEXT_PARTITION?
uk_UA: OK, тепер потрібно вказати, де змонтувати новий розділ. Наприклад, якщо бажаєте помістити його у /usr/local, вкажіть:  /usr/local
    Вкажіть каталог, куди змонтувати $NEXT_PARTITION

en: OPTIONAL LILO append=<kernel parameters> LINE
uk_UA: НЕОБОВ’ЯЗКОВИЙ РЯДОК LILO append=<параметри ядра>

en: OPTIONAL SLINT LOGO BOOT SCREEN
uk_UA: НЕОБОВ’ЯЗКОВИЙ ЕКРАН ЗАВАНТАЖЕННЯ З ЛОГОТИПОМ SLINT

en: Old non-IDE Mitsumi CD/DVD
uk_UA: Застарілий псевдо-

en: Old non-IDE SoundBlaster CD/DVD
uk_UA: Застарілий псевдо-

en: Only warning... not actually removing any files.
uk_UA: Лише попередження... вилучення не виконується.

en: Optics Storage CD/DVD
uk_UA: Оптичний пристрій зберігання CD/DVD

en: PACKAGE DESCRIPTION:
uk_UA: ОПИС ПАКУНКУ:

en: PACKAGE REMOVAL COMPLETE
uk_UA: ВИЛУЧЕННЯ ПАКУНКІВ ЗАКІНЧЕНО

en: PACKAGE REMOVAL IN PROGRESS
uk_UA: ВИКОНУЄТЬСЯ ВИЛУЧЕННЯ ПАКУНКІВ

en: PARTITION LIST
uk_UA: СПИСОК РОЗДІЛІВ

en: PCMCIA/Cardbus card services
uk_UA: Сервіси карток PCMCIA/Cardbus

en: PCMCIA/Cardbus support script, 2003-02-18 volkerdi@slackware.com
                                   2007-05-09 alien@slackware.com
uk_UA: Сценарій підтримки PCMCIA/Cardbus, 2003-02-18 volkerdi@slackware.com
                                       2007-05-09 alien@slackware.com

en: PICK MOUNT POINT FOR $DOS_PART
uk_UA: ВИБІР ТОЧКИ МОНТУВАННЯ ДЛЯ $DOS_PART

en: PROBE FOR NETWORK CARD?
uk_UA: ДОСЛІДИТИ МЕРЕЖЕВІ КАРТКИ?

en: PROBING NETWORK DEVICES
uk_UA: ДОСЛІДЖЕННЯ МЕРЕЖЕВИХ ПРИСТРОЇВ

en: PS/2 port mouse (most desktops and laptops)
uk_UA: Миша для PS/2 порту (більшість настільних та мобільних)

en: PXE Client activity log
uk_UA: Журнал дій клієнтів PXE

en: Package $OLD upgraded with new package $INCOMINGDIR/$NNAME.
uk_UA: Пакунок $OLD оновлено новим пакунком $INCOMINGDIR/$NNAME.

en: Package $package_name installed.
uk_UA: Пакунок $package_name встановлено.

en: Package Name: $shortname $PMSG
uk_UA: Назва пакунку: $shortname $PMSG

en: Package contents is copied to $PRES_DIR.
uk_UA: Вміст пакунку скопійовано у $PRES_DIR.

en: Packet forwarding allows your Linux machine to act as a router.
uk_UA: Пересилання пакунків дозволяє машині Linux працювати як маршрутизатор.

en: Partition $ArG1 will be formatted.
uk_UA: Розділ $ArG1 буде відформатовано.

en: Partition $NEXT_PARTITION will be formatted with $NEXT_SYS_TYPE.
uk_UA: Розділ $NEXT_PARTITION буде відформатовано у $NEXT_SYS_TYPE.

en: Partition $NEXT_PARTITION will not be reformatted.
uk_UA: Розділ $NEXT_PARTITION не буде відформатовано.

en: Partitions of type FAT or NTFS (commonly used by DOS and Windows) have been found on your system.  Would you like to add these partitions to your /etc/fstab so that these partitions are visible from Linux?
uk_UA: У системі виявлено розділи FAT або NTFS (зазвичай використовуються DOS або Windows). Бажаєте додати ці розділи у /etc/fstab, щоб їх було видно з Linux?

en: Please choose another
uk_UA: Будь ласка, виберіть інше

en: Please enter the name of the CD/DVD device (such as /dev/hdc) that you wish to use to mount the Slint CD/DVD:
uk_UA: Будь ласка, уведіть ім'я CD/DVD пристрою (таке як /dev/hdc), який Ви бажаєте використовувати для монтування CD/DVD зі Slint:

en: Please enter the name of the directory that you wish to install packages from:
uk_UA: Вкажіть ім’я каталогу з пакунками для встановлення:

en: Please insert disk $NumDisk and press ENTER to continue.
uk_UA: Вставте диск $NumDisk та натисніть ENTER для продовження.

en: Please re-enter the group(s)
uk_UA: Будь ласка, поновій введіть групи

en: Please reinsert the Slint disc containing the collection of Linux kernels.  Usually this is disc number one (the disc that you boot from).  Once you've inserted the disc, hit ENTER to continue.
uk_UA: Будь ласка вставте заново диск зі Slint який містить набір ядер Linux. Зазвичай це диск номер один (диск з якого ви завантажилися). Як тільки ви вставили диск натисніть ENTER для продовження.

en: Please select a partition from the following list to use for your root (/) Linux partition.
uk_UA: Виберіть зі списку розділ для кореневого розділу (/) Linux.

en: Please select one of the following timezones for your machine:
uk_UA: Виберіть часову зону машини зі списку:

en: Please select the default window manager to use with the X Window System.  This will define the style of graphical user interface the computer uses.
uk_UA: Виберіть типовий менеджер вікон для використання з віконною системою X. Це вкаже стиль графічного інтерфейсу користувача для комп’ютера.

en: Please select the default window manager to use with the X Window System.  This will define the style of graphical user interface the computer uses.  KDE and GNOME provide the most features. People with Windows or MacOS experience will find either one easy to use.  Other window managers are easier on system resources, or provide other unique features.
uk_UA: Виберіть типовий менеджер вікон для використання з віконною системою X. Це вкаже стиль графічного інтерфейсу користувача для комп’ютера. KDE та GNOME надають широкі можливості. Користувачі Windows або MacOS знайдуть їх простими у використанні. Інші менеджери вікон використовують менше системних ресурсів або надають інші специфічні можливості.

en: Please select the default window manager to use with the X Window System.  This will define the style of graphical user interface the computer uses.  KDE provides the most features, and people with Windows or MacOS experience will find it easy to use.  Other window managers are easier on system resources, or provide other unique features.
uk_UA: Виберіть типовий менеджер вікон для використання з віконною системою X. Це вкаже стиль графічного інтерфейсу користувача для комп’ютера. KDE надає широкі можливості, й користувачі Windows або MacOS знайдуть його простим у використанні. Інші менеджери вікон використовують менше системних ресурсів або надають інші специфічні можливості.

en: Please select the default window manager to use with the X Window System.  This will define the style of graphical user interface the computer uses.  XFce provides the most features, and people with Windows or MacOS experience will find it easy to use.  Other window managers are easier on system resources, or provide other unique features.
uk_UA: Виберіть типовий менеджер вікон для використання з віконною системою X. Це вкаже стиль графічного інтерфейсу користувача для комп’ютера. XFce надає широкі можливості, й користувачі Windows або MacOS знайдуть його простим у використанні. Інші менеджери вікон використовують менше системних ресурсів або надають інші специфічні можливості.

en: Please select the media from which to install Slint Linux:
uk_UA: Виберіть носій, з якого встановлювати Slint Linux:

en: Please select the media which contains Slint Linux:
uk_UA: Виберіть носій, що містить Slint Linux:

en: Please select the package you wish to view.
uk_UA: Виберіть пакунок для перегляду.

en: Please select the packages you wish to Remove. Use the spacebar to select packages to delete, and the UP/DOWN arrow keys to scroll up and down through the entire list.
uk_UA: Виберіть пакунки для вилучення. Використовуйте клавішу ПРОБІЛ для вибору пакунків що вилучаються, клавіші ВГОРУ/ВНИЗ для переміщення по списку.

en: Please select the type of filesystem to use for the specified device.  Here are descriptions of the available filesystems:
uk_UA: Виберіть тип файлової системи для використання на вказаному пристрої. Ось опис доступних файлових систем:

en: Please select your CD/DVD device from the list below.  If you don't see your device listed, choose 'custom'.  This will let you type in any device name. (and if necessary, will create the device)
uk_UA: Будь ласка, оберіть ваш CD/DVD пристрій з переліку нижче. Якщо ви не знаходите пристрій у переліку, оберіть 'спеціальний'. Це дозволить вам надрукувати будь-яке ім'я пристрою (і, якщо необхідно, створить пристрій)

en: Please use the spacebar to select the setup scripts to run.  Hit enter when you are done selecting to run the scripts.
uk_UA: Відмітьте ПРОБІЛом сценарії встановлення для їх виконання. По закінченні вибору сценаріїв натисніть ENTER.

en: Please wait while we generate font.cache-1 files with fc-cache.
    For best results, fc-cache should be run whenever fonts are added
    to the system.
uk_UA: Зачекайте: fc-cache генерує файли font.cache-1. Для досягнення найкращих результатів fc-cache потрібно виконувати при додаванні шрифтів у систему.

en: Please wait while we generate font.cache-1 files with fc-cache.  For best results, fc-cache should be run whenever fonts are added to the system.
uk_UA: Зачекайте: fc-cache генерує файли font.cache-1. Для досягнення найкращих результатів fc-cache потрібно виконувати при додаванні шрифтів у систему.

en: Please wait while we run mkfontscale and mkfontdir in your font directories.
uk_UA: Зачекайте: у каталогах шрифтів виконуються mkfontscale та mkfontdir.

en: Plug and Play (serial mice that do not work with ms)
uk_UA: Увімкни-та-працюй (посл. миші, що не працюють з ms)

en: Preparing to configure your new Linux system...
uk_UA: Підготовка до налаштування вашої нової Linux системи...

en: Present a prompt and wait until a choice is made
uk_UA: Вивести запрошення та чекати вибору користувача

en: Press ENTER to continue without adding any additional groups
    Or press the UP arrow key to add/select/edit additional groups
uk_UA: Натисніть ENTER для продовження не додаючи додаткові групи 
    або натисніть клавішу ВГОРУ для додавання/вибору/редагування
    додаткових груп

en: Press ENTER to continue.
uk_UA: Натисніть [Enter] для продовження.

en: Press [enter] to continue:
uk_UA: Натисніть [Enter] для продовження:

en: Probing for MCA, ISA, and other PCI network cards:
uk_UA: Виявлення мережевих карток MCA, ISA та інших PCI:

en: Probing for PCI/EISA network cards:
uk_UA: Виявлення мережевих карток PCI/EISA:

en: Probing for a custom list of modules:
uk_UA: Виявлення по списку модулів:

en: Probing for card using the $card module...
uk_UA: Виявлення карток, що використовують модуль $card...

en: Programs used to run printers and scanners from Hewlett Packard.
uk_UA: Програми для принтерів та сканерів Hewlett Packard.

en: Quick format with no bad block checking
uk_UA: Швидке форматування без перевірки на биті блоки

en: REINSERT KERNEL DISC
uk_UA: ВСТАВТЕ ЗАНОВО ДИСК З ЯДРОМ

en: REMOVE OLD Slint EFI BOOT ENTRY?
uk_UA: ВИЛУЧИТИ СТАРИЙ ПУНКТ Slint З МЕНЮ EFI?

en: REPLACE /etc/fstab?
uk_UA: ЗАМІНИТИ /etc/fstab?

en: RPC (NFS) daemons
uk_UA: Демони RPC (NFS)

en: Read the Linux Loader HELP file
uk_UA: Перегляд файлу довідки LILO

en: Read the Slint PXE Setup HELP file
uk_UA: Перегляд файлу довідки встановлювача PXE

en: Read the Slint Setup HELP file
uk_UA: Перегляд довідки встановлювача Slint

en: Rebuild SSL certificate database.
uk_UA: Перебудова бази даних сертифікатів SSL.

en: Reconfigure your Linux system
uk_UA: Налаштування цієї системи Linux

en: Reinstall LILO using the existing lilo.conf
uk_UA: Перевстановити LILO з існуючим lilo.conf

en: ReiserFS Journaling Filesystem
uk_UA: ReiserFS - журнальована ФС

en: ReiserFS is a journaling filesystem that stores all files and filenames in a balanced tree structure.
uk_UA: ReiserFS - журнальована файлова система, що зберігає дані та імена файлів у збалансованому дереві.

en: Remap your keyboard  (other than $DefaultKeyMap)
uk_UA: Розкладка клавіатури (окрім $DefaultKeyMap)

en: Remove packages that are currently installed
uk_UA: Вилучення встановлених пакунків

en: Removing files:
uk_UA: Вилучення файлів:

en: Removing package $ADM_DIR/packages/$PKGNAME...
uk_UA: Вилучення пакунку $ADM_DIR/packages/$PKGNAME...

en: Removing symbolic links:
uk_UA: Вилучення символічних посилань:

en: Restart
uk_UA: Повторити

en: Restarting gpm...
uk_UA: Перезапуск gpm...

en: Root has read/write access, users have no access
uk_UA: root - читання/запис, користувачі - немає доступу

en: Root has read/write access, users have no access (ntfs-3g)
uk_UA: Root - читання/запис, користувачі - немає доступу (ntfs-3g)

en: Run fc-cache to locate new fonts for Xft
uk_UA: Запуск fc-cache визначить розміщення нових шрифтів для Xft

en: Run gtk-update-icon-cache for hicolor theme.
uk_UA: Запустіть gtk-update-icon-cache для hicolor theme.

en: Run mkfontdir and mkfontscale in font directories.
uk_UA: Запустіть mkfontdir та mkfontscale у директорії з шрифтами

en: Run update-desktop-database.
uk_UA: Запустіть update-desktop-database.

en: Run update-mime-database.
uk_UA: Запустіть update-mime-database.

en: SASL is an authentication method often used by mail servers.
uk_UA: SALS часто використовується поштовими серверами для автентифікації.

en: SCANNING
uk_UA: СКАНУВАННЯ

en: SCANNING FOR CD or DVD DRIVE
uk_UA: ПЕРЕВІРЯЮ НАЯВНІСТЬ CD АБО DVD ПРИСТРОЮ

en: SCANNING FOR USB STICK
uk_UA: ПОШУК НОСІЯ USB

en: SELECT DEFAULT COLOR DEPTH
uk_UA: ВИБІР ТИПОВОЇ ГЛИБИНИ КОЛЬОРУ

en: SELECT DEFAULT WINDOW MANAGER FOR X
uk_UA: ВИБІР ТИПОВОГО МЕНЕЖДЕРА ВІКОН ДЛЯ X

en: SELECT FILESYSTEM FOR $ArG1
uk_UA: ВИБІР ФАЙЛОВОЇ СИСТЕМИ ДЛЯ $ArG1

en: SELECT LILO DESTINATION
uk_UA: ВИБІР МІСЦЯ ВСТАНОВЛЕННЯ LILO

en: SELECT LINUX PARTITION $DEFROOT
uk_UA: ВИБІР РОЗДІЛУ LINUX $DEFROOT

en: SELECT MOUNT POINT FOR $NEXT_PARTITION
uk_UA: ВИБІР ТОЧКИ МОНТУВАННЯ ДЛЯ $NEXT_PARTITION

en: SELECT NAMESERVER
uk_UA: ВИБІР СЕРВЕРА ІМЕН

en: SELECT PACKAGES TO REMOVE
uk_UA: ВИБІР ПАКУНКІВ ДЛЯ ВИЛУЧЕННЯ

en: SELECT PARTITION NAME
uk_UA: ВИБІР ІМ’Я РОЗДІЛУ

en: SELECT PARTITION NAME FOR $LINUX_PART
uk_UA: ВИБІР ІМ’Я РОЗДІЛУ ДЛЯ $LINUX_PART

en: SELECT PARTITION TO ADD TO /etc/fstab
uk_UA: ВИБІР РОЗДІЛУ ДЛЯ ДОДАВАННЯ У /etc/fstab

en: SELECT SERIAL PORT
uk_UA: ВИБІР ПОСЛІДОВНОГО ПОРТУ

en: SELECT SOURCE DIRECTORY
uk_UA: ОБЕРІТЬ КАТАЛОГ-ДЖЕРЕЛО

en: SELECT SYSTEM SETUP SCRIPTS
uk_UA: ВИБІР СЦЕНАРІЇВ ВСТАНОВЛЕННЯ СИСТЕМИ

en: SELECT WINDOWS PARTITION
uk_UA: ВИБІР РОЗДІЛУ WINDOWS

en: SELECT YOUR $ArG1 KEYBOARD LAYOUT
uk_UA: ВИБІР РОЗКЛАДКИ КЛАВІАТУРИ $ArG1

en: SELECT YOUR KEYBOARD LAYOUT VARIANT
uk_UA: ВИБІР ВАРІАНТУ РОЗКЛАДКИ КЛАВІАТУРИ

en: SELECT YOUR KEYBOARD MODEL
uk_UA: ВИБІР МОДЕЛІ КЛАВІАТУРИ

en: SELECT YOUR KEYBOARD OPTIONS
uk_UA: ВИБІР ПАРАМЕТРІВ КЛАВІАТУРИ

en: SET DHCP HOSTNAME
uk_UA: ВСТАНОВЛЕННЯ НАЗВИ ХОСТУ DHCP

en: SET SECURITY FOR FAT PARTITION $DOS_PART
uk_UA: ВСТАНОВЛЕННЯ РІВНЯ БЕЗПЕКИ ДЛЯ РОЗДІЛУ FAT $DOS_PART

en: SET SECURITY FOR NTFS PARTITION $DOS_PART
uk_UA: ВСТАНОВЛЕННЯ РІВНЯ БЕЗПЕКИ ДЛЯ РОЗДІЛУ NTFS $DOS_PART

en: SGI's Journaling Filesystem
uk_UA: Xfs - журнальована ФС від SGI

en: SNMP daemon that receives and logs SNMP TRAP and INFORM messages.
uk_UA: Демон SNMP отримує та журналює повідомлення TRAP та INFORM.

en: SOURCE DIRECTORY NOT FOUND
uk_UA: КАТАЛОҐ-ДЖЕРЕЛО НЕ ЗНАЙДЕНО

en: SOURCE MEDIA SELECTION
uk_UA: ОБРАТИ НОСІЙ-ДЖЕРЕЛО

en: SSHD allows secure encrypted logins to your machine.
uk_UA: SSHD забезпечує безпечні шифровані під’єднання до машини.

en: SUCCESS: found card using $card protocol -- modules loaded.
uk_UA: УСПІХ: картку що використовує протокол $card виявлено, модулі завантажено.

en: SWAP SPACE CONFIGURED
uk_UA: ДІЛЯНКУ ПІДКАЧКИ НАЛАШТОВАНО

en: SWAP SPACE DETECTED
uk_UA: ВИЯВЛЕНО РОЗДІЛ ПІДКАЧКИ

en: Samba is a file and print server for Windows networks.
uk_UA: Samba - це сервер файлів та друку для мереж Windows.

en: Sanyo non-IDE CD/DVD
uk_UA: Sanyo псевдо-IDE CD/DVD

en: Scan for the CD or DVD drive (recommended)
uk_UA: Перевірка на присутність CD чи DVD диску (рекомендується)

en: Scanning for a CD/DVD drive containing a Slint disc...
uk_UA: Шукаю CD/DVD пристрій, який містить диск зі Slint…

en: Scanning for a parallel port ATAPI CD/DVD drive containing a Slint disc...
uk_UA: Шукаю ATAPI CD/DVD на паралельному порту, який містить диск зі Slint…

en: Scanning for an IDE CD/DVD drive containing a Slint disc...
uk_UA: Шукаю IDE CD/DVD пристрій, який містить диск зі Slint…

en: Searching for symbolic links:
uk_UA: Пошук символьних посилань:

en: Second CD/DVD drive
uk_UA: Другий CD/DVD пристрій

en: Second parallel port ATAPI CD
uk_UA: Другий паралельний порт ATAPI CD

en: Select
uk_UA: Вибір

en: Select Linux installation partition:
uk_UA: Виберіть розділ для встановлення Linux:

en: Select Slint installation source.
uk_UA: Обрати джерела встановлення Slint.

en: Select a font for the console
uk_UA: Виберіть шрифт для консолі

en: Select additional keyboard options.  You may continue to select additional options until you select 'none'.
uk_UA: Виберіть додаткові параметри клавіатури. По закінченні виберіть 'none'.

en: Select one of these timezones:
uk_UA: Оберіть часову зону машини:

en: Select other Linux partitions for /etc/fstab
uk_UA: Виберіть інші розділи Linux для /etc/fstab

en: Select source media
uk_UA: Вибір носія-джерела

en: Select your timezone
uk_UA: Виберіть ваш часовий пояс

en: Select/deselect system daemons (services)
uk_UA: Активація/деактивація системних демонів (сервісів)

en: Select\/Unselect removing package
uk_UA: Вибрати\/Скасувати вилучення пакунку

en: Selecting a location to mount $DOS_PART.
uk_UA: Вибір точки монтування $DOS_PART.

en: Selecting non-Linux partitions.
uk_UA: Вибір не-Linux розділів.

en: Set a default browser link.
uk_UA: Встановлення типового посилання на браузер.

en: Set up ELILO (EFI LILO) to boot Linux from your hard drive
uk_UA: Налаштування ELILO (EFI LILO) для завантаження Linux з жорсткого диску

en: Set up LILO to boot Linux (and other OSes) from your hard drive
uk_UA: Налаштування LILO для завантаження Linux (та ін. ОС) з жорсткого диску вашого ПК.

en: Set up a loopback connection (modem or no net)
uk_UA: Налаштувати зворотну петлю (модем або відсутність мережі)

en: Set up your swap partition(s)
uk_UA: Налаштування розділів підкачки

en: Set up your target partitions
uk_UA: Налаштування цільового розділу

en: Setting default window manager in $HOME/.xinitrc and $HOME/.xsession
uk_UA: Встановлення типового менеджера вікон в $HOME/.xinitrc та $HOME/.xsession

en: Setting permissions on FAT partition $DOS_PART
uk_UA: Встановлення дозволів для розділу FAT $DOS_PART

en: Setting permissions on NTFS partition $DOS_PART
uk_UA: Встановлення прав доступу для NTFS розділу $DOS_PART

en: Setting system-wide default window manager in /etc/X11/xinit/
uk_UA: Встановлення типового загальносистемного менеджера вікон у /etc/X11/xinit/

en: Setting up non-Linux partitions.
uk_UA: Налаштування не-Linux розділів

en: Setting up other Linux partitions.
uk_UA: Налаштування інших розділів Linux.

en: Setting up root Linux partition.
uk_UA: Налаштування кореневого розділу Linux.

en: Setting up swap partitions.
uk_UA: Налаштування розділу підкачки (swap).

en: Settings accepted.  Basic network configuration is complete.
uk_UA: Налаштування прийнято. Основне налаштування мережі закінчено.

en: Settings discarded.  Run the 'netconfig' command again if you need to reconfigure your network settings.
uk_UA: Налаштування відкинуто. Для налаштування мережі знову виконайте команду 'netconfig'.

en: Setup has detected that one or more of your target partitions has become full.  I'm sorry, but you will have to try installing again onto a partition or partitions with more free space.  You could also try selecting fewer packages to install.  Since there is no longer any space for setup to make its temporary files, this is an unrecoverable error.  Press control-alt-delete to reboot and try again.  Before doing that, you might want to switch to another console (Alt-F2) and use df (disk free utility) to see if you can get an idea of how to avoid this the next time around.
uk_UA: Програма встановлення виявила що один або більше цільових розділів заповнені. Мені шкода, але ви маєте спробувати запустити встановлення знову. Цього разу на розділ чи розділи з більшою к-тю вільного місця. Ви також можете спробувати обрати меншу к-ть пакетів для встановлення. Оскільки для встановлювача більше не залишилося вільного місця для створення тимчасових файлів, це невиправна помилка. Натисніть Сtrl-Alt-Delete для перезавантаження. Перед тим як це робити, ви можете переключитись на іншу консоль (Alt+F2)  і запустити df (утиліта для визначення вільного місця) для того щоб отримати уявлення про те як уникнути цю проблему наступного разу.

en: Shell [ ${defshell} ]
uk_UA: Оболонка [ ${defshell} ]

en: Shell................:
uk_UA: Оболонка................:

en: Since LILO (the traditional Linux Loader) does not work with machines running UEFI firmware (except in Legacy BIOS mode), you probably do not need to install it.  Instead, you'll need ELILO, which is a version of LILO designed to work with EFI/UEFI systems.
uk_UA: Оскільки LILO (традиційний завантажувач Linux) не працює з машинами на базі UEFI (за виключенням режиму сумісності BIOS), його, швидше за все, встановлювати не потрібно. Замість нього знадобиться ELILO, який є версією LILO, призначеною для роботи з системами EFI/UEFI.

en: Since you're already running on the network, you should be able
    to use the hostname instead of an IP address if you wish.
uk_UA: Оскільки мережа вже працює, ви повинні бути у змозі
    , якщо бажаєте, користуватися ім'ям хосту замість IP адреси.

en: Since you're already running on the network, you should be able
    to use the hostname instead of an IP address if you wish.
uk_UA: Оскільки мережа вже працює, ви повинні бути у змозі
    , якщо бажаєте, користуватися іменем хосту замість IP адреси.⏎

en: Size: Compressed: ${COMPRESSED}, uncompressed: ${UNCOMPRESSED}.
uk_UA: Розмір: стиснений: ${COMPRESSED}, нестиснений: ${UNCOMPRESSED}.

en: Skip LILO installation and exit this menu
uk_UA: Пропустити встановлення LILO та вийти з меню

en: Skip installing LILO and proceed to ELILO installation
uk_UA: Пропустити інсталяцію LILO та перейти до інсталяції ELILO

en: Skip making a USB boot stick
uk_UA: Пропуск створення завантажувального носія USB

en: Skip the current disk series
uk_UA: Пропустити серію поточного диску

en: Skipping automatic module probe.
uk_UA: Пропуск автоматичного виявлення.

en: Skipping module $card...
uk_UA: Пропуск модулю $card...

en: Skipping package $NEW (already installed)
uk_UA: Пропуск пакунку $NEW (вже встановлений)

en: Slackware package ${TARGET_NAME}/${TAR_NAME}.${EXTENSION} created.
uk_UA: Пакунок Slackware ${TARGET_NAME}/${TAR_NAME}.${EXTENSION} створено.

en: Slackware package maker, version 3.141593.
uk_UA: Виробник пакунків Slackware, версія 3.141593.

en: Slint LILO Installation HELP file
    
    WARNING: As they say in the LILO docs, installing boot 
    loaders is inherently dangerous. Be careful out there!
    
    These are the options you can use at the Slint LILO
    install menu:
    
    1. Start LILO configuration with a new LILO header.
    
       This choice allows you to start a new configuration 
       file, /etc/lilo.conf, with no OS's entered into it 
       (yet).
    
       You'll first be asked if you want to use an optional
       append="...." line. If you didn't need to use extra 
       parameters at the bootkernel prompt, then you can
       probably just hit ENTER here.
    
       You will be asked where you want to install LILO. This
       can be your Master Boot Record, your root partition's
       superblock (for OS/2's Boot Manager), or to a 
       formatted floppy disk. 
       
       Next, you'll be asked if you want a delay before 
       booting the first OS in your lilo.conf file. This delay
       allows you to hit left-shift and boot any OS in the 
       lilo.conf file by typing in the label you've given it.
    
       Once you've started a new lilo.conf, you must add at 
       least one OS to it before you can install LILO.
    
    2. Menu choices to add Linux, OS/2, and DOS to the lilo.conf.
    
       These all pretty much work the same way. You'll be asked 
       which partition you want to make bootable (answer 
       /dev/hda1 or whatever partition you wish to use), and 
       you'll also be asked to assign a label to the partition.
       The label can be any short word such as "Linux" or "OS/2"
       that you'll type in later to boot that partition. The boot
       prompt is not case-sensitive, so the user can type LINUX or
       os/2 later on and it will match the labels Linux and OS/2.
    
    3. Install LILO
       
       Once you've looked at your new config file and are 
       satisfied with the way it looks, pick this choice to 
       install LILO and leave the LILO installation menu.
    
    
    Other options:
    
      -- Recycle (Reinstall) using your original /etc/lilo.conf.
    
       If you already have an /etc/lilo.conf, and you just need to
       refresh lilo then you don't need to reconstruct your 
       lilo.conf.  Just use this menu choice to reinstall LILO 
       using the existing /etc/lilo.conf.
    
    
      -- View your current /etc/lilo.conf
    
       If you haven't begun building a new lilo.conf, this choice
       will let you take a look at the existing one in /etc on your
       root Linux partition. 
    
       If you have begun constructing a new lilo.conf, this option
       will let you view the progress on that.
    
    
     -- Skip LILO installation and exit this menu
    
      This option skips LILO installation. Use this if you don't 
      want to install LILO, or if you've already installed it and 
      don't need to reinstall. You have to reinstall LILO whenever
      you change your Linux kernel.
    
     -- Help - Read the Linux Loader HELP file 
     
      I hope you found it helpful! :^)
    
    
    -----------
    
    Other LILO information:
    
      LILO on the Master Boot Record can be removed easily. 
      MS-DOS's fdisk has a /MBR option that restores the master
      boot record. You can actually restore your original boot 
      sector from the copy LILO makes in /boot, as well. This is
      the best way to go about it. See the LILO docs for more 
      information. There is also a '-u' flag to LILO that restores
      the boot sector from the backup copy.  Again, see the LILO
      docs for detailed info.
    
    Good luck!
    
    --- end of LILO help
uk_UA: Файл довідки Slint по встановленню LILO
    
    УВАГА: Як вказано у документації LILO, встановлення
    завантажувачів небезпечне за своєю суттю. Будьте обережні!
    
    У меню встановлення LILO у Slint доступні наступні варіанти:
    
    1. Почати налаштування LILO з нового заголовку
    
       Цей пункт дозволяє створити новий порожній файл налаштування
    /etc/lilo.conf, поки ще без ОС у ньому.
       Перш буде задано питання, чи не бажаєте використовувати
    необов’язковий рядок append="...". Якщо не виявилося потрібним
    вказувати додаткові параметри ядру на запит "boot: ",
    тоді, ймовірно, достатньо просто натиснути ENTER.
       Потім буде задано питання, куди встановлювати LILO. Можливі
    варіанти: основний завантажувальний запис (MBR), суперблок кореневого
    розділу (для менеджера завантаження OS/2) або відформатована
    дискета.
       Потім буде задано питання, чи потрібна пауза перед завантаженням
    першої ОС з файлу lilo.conf. Ця пауза дозволить натиснути лівий
    Shift та завантажити будь-яку з перерахованих в lilo.conf ОС,
    набравши привласнену їй мітку.
       Після створення нового lilo.conf потрібно додати у нього
    принаймні одну ОС, перед тим як стане можливе встановлення
    LILO.
    
    2. Варіанти меню для додавання Linux, OS/2 та DOS в lilo.conf
    
       Усі вони вимагають послідовності однотипних дій. Буде
    задано питання, який розділ потрібно зробити завантажувальним (вкажіть
    /dev/sda1 або будь-який інший, який бажали використовувати), потім
    потрібно буде вказати для цього розділу мітку. Міткою може бути
    будь-яке коротке слово, наприклад, "Linux" або "OS/2", яке
    потім буде використовуватися для завантаження цього розділу.
    Завантажувальний запит не чутливий до регістру, користувач
    зможе набрати LINUX або os/2 й це буде відповідати
    міткам Linux та OS/2.
    3. Встановити LILO
    
       Тепер, коли переглянули створений файл налаштування LILO й
    задоволені його вмістом, виберіть цей пункт для встановлення
    завантажувача та виходу з меню.
    
    
    Інші варіанти:
    
      -- Перевстановити LILO з тим lilo.conf що існує
    
       Якщо /etc/lilo.conf вже є й потрібно лише оновити lilo,
    перестворювати lilo.conf не потрібно. Просто скористуйтеся
    цим пунктом меню для перевстановлення завантажувача з використанням
     /etc/lilo.conf. що існує
    
    
      -- Дивитися поточний /etc/lilo.conf
    
       Якщо ще не починали побудову нового lilo.conf, цей пункт
    меню дозволить переглянути файл що існує у каталозі /etc на
    кореневому розділі Linux. 
      Якщо вже почали, тоді зможете переглядати поточний вміст
    lilo.conf по мірі виконання над ним операцій.
    
     -- Пропустити встановлення LILO та вийти з меню
    
       Цей пункт меню пропускає встановлення LILO. Використовуйте його,
    якщо не бажаєте встановлювати LILO або вже встановили його й 
    перевстановлення не потрібне. При зміні ядра Linux перевстановлювати
    LILO необхідно.
    
     -- Читати файл довідки LILO
    
       Маю надію, він виявився корисним! :^)
    
    
    -----------
    
    Додаткові відомості про LILO:
    
       Вилучити LILO з основного завантажувального запису (MBR) просто.
    У fdisk з MS-DOS для відновлення MBR є спеціальний
    параметр /MBR. Також, можливо відновлення оригінального 
    завантажувального сектору з копії в /boot, зробленої LILO. Й це
    найкращий спосіб. Додаткові відомості дивіться у
    документації LILO. У LILO є прапорець '-u', що відновлює
    завантажувальний сектор з резервної копії. Й знову подробиці
    у документації LILO.
    
    Удачі!
    
    --- кінець довідки LILO

en: Slint Linux Setup (version ${Version})
uk_UA: Встановлювач Slint Linux (версія ${Version})

en: Slint Linux Setup is complete
uk_UA: Кінець встановлення Slint Linux.

en: Slint PXE Server Help
uk_UA: Довідка по PXE серверу Slint

en: Slint PXE Server.
uk_UA: PXE сервер Slint.

en: Slint PXE Setup (version ${Version})
uk_UA: Встановлювач PXE Slint (версія ${Version})

en: Slint Package Tool (pkgtool version ${Version})
uk_UA: Менеджер пакунків Slint (pkgtool, версія ${Version})

en: Slint Setup Help
uk_UA: Довідка встановлювача Slint

en: Slint Setup has detected one or more swap partitions on your system.  These partitions have been preselected to be set up as swap space.  If there are any swap partitions that you do not wish to use with this installation, please unselect them with the up and down arrows and spacebar.  If you wish to use all of them (this is recommended), simply hit the ENTER key.
uk_UA: Встановлювач Slint виявив один або декілька розділів підкачки. Вони відмічені для налаштування у якості ділянки підкачки. Якщо є розділи підкачки, не призначені для використання у встановлюваній системі, зніміть з них прапорець за допомогою стрілок та пробілу. Для використання їх усіх (рекомендується), просто натисніть ENTER.

en: Slint Setup will now prepare your system's swap space.  When formatting swap partitions with mkswap you may also check them for bad blocks.  This is not the default since nearly all modern hard drives check themselves for bad blocks anyway.  Would you like to check for bad blocks while running mkswap?
uk_UA: Встановлювач Slint підготує ділянку підкачки для системи. При форматуванні розділів підкачки з mkswap ви можете перевірити їх на наявність збійних блоків. Типово перевірка не виконується, оскільки практично усі сучасні жорсткі диски самостійно виконують таку перевірку. Перевіряти на збійні сектори при виконанні mkswap?

en: Slow format that checks for bad blocks
uk_UA: Повільне форматування з перевіркою на биті блоки

en: Some network providers require that the DHCP hostname be set in order to connect.  If so, they'll have assigned a hostname to your machine, which may look something like CC-NUMBER-A (this depends on your ISP).  If you were assigned a DHCP hostname, please enter it below.  If you do not have a DHCP hostname, just hit ENTER or Cancel.
uk_UA: Деякі мережеві провайдери вимагають для під’єднання встановлення імені хосту DHCP. Якщо це так, вони видають машині ім’я хосту, яке може виглядати як CC-ЧИСЛО-A (залежить від провайдера). Якщо ім’я хосту DHCP видано, вкажіть його нижче. Якщо ім’я хосту DHCP відсутнє, натисніть ENTER або Скасувати.

en: Some serial Logitech devices
uk_UA: Деякі посл. пристрої Logitech

en: Some systems might require extra parameters to be passed to the kernel. If you needed to pass parameters to the kernel when you booted the Slint bootdisk, you'll probably want to enter the same ones here.  Most systems won't require any extra parameters.  If you don't need any, just hit ENTER to continue.
uk_UA: Деякі системи можуть вимагати передачі ядру додаткових  параметрів. Якщо знадобилися параметри завантажувальному диску Slint, ймовірно, потрібно їх вказати й тут. Більшість систем додаткових параметрів не вимагають. Якщо параметри не потрібні, просто натисніть ENTER для продовження.

en: Sorry, but a Slint directory could not be found on any USB devices. Exiting back to the top menu.
uk_UA: Каталог пакунків Slint на пристроях USB не виявлено. Повертаємося у меню.

en: Sorry, but no network card could be probed for on your system.  Some cards (like non-PCI NE2000s) must be supplied with the I/O address to use and can't be probed for safely. You'll have to try to configure the card later by editing /etc/rc.d/rc.modules or recompiling your kernel.
uk_UA: Нажаль, у системі немає карток, які могли б бути виявлені. Для деяких карток (наприклад, не-PCI NE2000) має бути явно вказано адресу вводу/виводу, тому їх безпечне виявлення неможливо. Спробуйте налаштувати картку пізніше, відредагувавши /etc/rc.d/rc.modules або перекомпілювавши ядро.

en: Sorry, but no network card was detected.  Some cards (like non-PCI
    NE2000s) must be supplied with the I/O address to use.  If you have
    an NE2000, you can switch to another console (Alt-F2), log in, and
    load it with a command like this:
    
      modprobe ne io=0x360
uk_UA: Мережевих карток не виявлено. Для деяких карток (наприклад, не-PCI
    NE2000) має бути явно вказано адресу вводу/виводу. Для NE2000
    можете перемкнутися у іншу консоль (Alt-F2), зареєструватися
    та завантажити модуль командою, подібною до цієї:
    
      modprobe ne io=0x360

en: Sorry, but no removable USB devices could be found.  Exiting back to the top menu.
uk_UA: Змінні пристрої USB не виявлено. Повертаємося у меню.

en: Sorry, but the attempt to install LILO has returned an error, so LILO has not been correctly installed.  You'll have to use a bootdisk to start your machine instead.  It should still be possible to get LILO working by editing the /etc/lilo.conf and reinstalling LILO manually.  See the LILO man page and documentation in $LILODOCDIR for more help.  The error message may be seen above.
uk_UA: Збій при спробі встановлення LILO, LILO не був встановлений правильно. Для завантаження машини потрібно буде використовувати завантажувальний диск. Зберігається можливість примусити LILO працювати шляхом редагування /etc/lilo.conf й перевстановлення LILO вручну. Дивіться сторінки керівництва LILO та документацію в $LILODOCDIR для додаткових відомостей. Повідомлення про помилку приведено вище.

en: Sorry, but the directory $PLINK/kernels was not found.  You may need to install the requested kernel $SLACK_KERNEL manually and then install LILO before your system will be able to boot correctly.
uk_UA: Вибачте, але каталог $PLINK/kernels не знайдено. Вам може знадобитися встановити запитане ядро $SLACK_KERNEL вручну, і потім встановити LILO перед тим як ваша система буде здатна звантажитися коректно.

en: Sorry, but the mknod command failed to make the device.  You'll need to go back and try selecting your source media again.  Press ENTER to abort the source media selection process.
uk_UA: Вибачте, але mknod зазнав невдачі при спробі створити пристрій. Вам потрібно повернутися назад та спробувати обрати пристрій-джерело знову. Натисніть ENTER для скасування процесу вибору пристрою-джерела.

en: Sorry, but you don't have a LILO configuration file that can be viewed.
uk_UA: Відсутній файл налаштування LILO для перегляду.

en: Standard Linux Ext2 Filesystem
uk_UA: Ext2 - стандартна журнальована ФС

en: Start LILO configuration with a new LILO header
uk_UA: Початок налаштування LILO з нового заголовку

en: Start over
uk_UA: Почати знову

en: Starting gpm:
uk_UA: Запуск gpm:

en: Stopping gpm...
uk_UA: Зупинка gpm...

en: TIMEZONE CONFIGURATION
uk_UA: НАЛАШТУВАННЯ ЧАСОВОЇ ЗОНИ

en: That UID is already in use; please choose another
uk_UA: Цей UID вже використовується; будь ласка, виберіть інший

en: That is not a valid expiration date
uk_UA: Це неправильна дата закінчення терміну дії

en: The Apache web server
uk_UA: Веб сервер Apache

en: The BSD Inetd daemon
uk_UA: Демон Inetd з BSD

en: The Cholesterol Free Desktop Environment
uk_UA: XFCE: вільне оточення стільниці

en: The Common UNIX Printing system (print spooler choice #1).
uk_UA: Сервер друку для систем UNIX (спулер друку N1).

en: The LPRng printing system (print spooler choice #2).
uk_UA: Система друку LPRng (спулер друку N2).

en: The Linux system logging utilities
uk_UA: Утиліти системних журналів Linux

en: The MySQL database server
uk_UA: Сервер баз даних MySQL

en: The Netatalk server is a file and print server for Macintosh networks.
uk_UA: Netatalk - файловий сервер та сервер друку для мереж Macintosh.

en: The PCMCIA/Cardbus subsystem is now installed.  Please make sure that
    all of the cards you'll need for the installation are in the machine.
    If you still need to insert any PCMCIA/Cardbus cards, do that now.  Once
    the drive stops (indicating that all needed modules have been
    loaded), then press [enter] to continue.
uk_UA: Підсистема PCMCIA/Cardbus встановлена. Переконайтеся, що усі потрібні
    для встановлення картки PCMCIA/Cardbus вже у машині. Якщо потрібно вставити ще
    картки, зробіть це зараз. Коли диск зупиниться (показуючи, що були
    завантажені усі модулі), натисніть ENTER для продовження.

en: The PXE Service is going to run on $INTERFACE  with these values (the defaults should be OK).
    You can change the range of IP addresses used by the DHCP server, if IP addresses in the proposed range are used by computers in your LAN. For instance, your default gateway if you have one.
    
    Also note that we will not validate any changes you make:
uk_UA: Сервіс PXE буде запущено на $INTERFACE з такими параметрами (типові мають підійти).
    Можливо змінити використовуваний сервером DHCP діапазон адрес, якщо запропонований діапазон вже використовується комп’ютерами локальної мережі, наприклад, типовим шлюзом, якщо він є.
    
    Врахуйте, введені тут дані не перевіряються:

en: The SASL authentication server
uk_UA: Сервер автентифікації  SASL

en: The SSHD (secure shell) daemon
uk_UA: Демон SSHD (безпечна оболонка)

en: The Samba file/print server
uk_UA: Сервер файлів/друку Samba

en: The Sendmail mail server
uk_UA: Сервер пошти Sendmail

en: The Sendmail server allows your machine to send and receive mail.
uk_UA: Сервер Sendmail дозволяє машині відсилати та отримувати пошту.

en: The USB boot stick has been successfully created on device /dev/$STICK.
uk_UA: Завантажувальний носій USB успішно створено на пристрої /dev/$STICK.

en: The USB boot stick has been successfully created on device /dev/$STICK. If you would like to create an additional boot stick, please select 'Create' and we'll go back and make another one, otherwise select 'Continue' to continue configuring your system.
uk_UA: Завантажувальний носій USB успішно створено на пристрої /dev/$STICK. Для створення додаткового носія виберіть 'Створити' й ми повернемося та зробимо ще один, інакше виберіть 'Продовжити' для продовження налаштування системи.

en: The address you have entered seems to be non-standard. We were expecting
    $ArG2 groups of numbers seperated by dots, like: 127.0.0.1
    Are you absolutely sure you want to use the address $ArG1?
uk_UA: Введена адреса не схожа на стандартну. Очікувалися $ArG2 групи чисел, розділених крапками, як 127.0.0.1
    Абсолютно впевнені у використанні адреси $ArG1?

en: The auto-detected location to install the LILO boot block is shown below.  If you need to make any changes, you can make them below.  Otherwise, hit ENTER to accept the target location shown.
uk_UA: Визначене автоматично місце встановлення завантажувального блоку LILO вибрано нижче. Змініть його, якщо вважаєте за потрібне. Натисніть ENTER для підтвердження вибору.

en: The blackbox window manager
uk_UA: Менеджер вікон blackbox

en: The directory you want to install from ($SOURCE_DIR) does not seem to exist. Please check the directory and then try again.
uk_UA: Каталог з пакунками для встановлення ($SOURCE_DIR) не існує. Перевірте каталог й повторіть спробу.

en: The fluxbox window manager
uk_UA: Менеджер вікон fluxbox

en: The gpm program allows you to cut and paste text on the virtual consoles using a mouse.  If you choose to run it at boot time, this line will be added to your /etc/rc.d/rc.gpm:
    
      $GPM -m /dev/mouse -t $MTYPE
    
    Shall we load the gpm program at boot time?
uk_UA: Програма gpm дозволяє копіювати та вставляти текст на віртуальних консолях мишею.  Якщо вкажете стартувати її під час завантаження, цей рядок буде додано у /etc/rc.d/rc.gpm:
    
      $GPM -m /dev/mouse -t $MTYPE
    
    Запускати gpm під час завантаження?

en: The keyboard layout supports the language that is normally used on this keyboard.  You would usually select a similar keyboard layout to what you choose for the console. (Defaults to "us")  You can select up to 4 different layouts.
uk_UA: Розкладка клавіатури підтримує мову що використовується на клавіатурі. Типово використовується "us". Можливо вибрати до 4 різних розкладок.

en: The network time server
uk_UA: Сервер мережевого часу

en: The next step in your installation may be partitioning your hard drive
    (if you're installing to a Linux partition) with 'fdisk' or 'cfdisk'
    (the menu-driven version of fdisk).  If you already have a partition
    prepared for Linux, run 'setup' to start the installer program.
uk_UA: Наступним кроком встановлення може бути розмітка жорсткого диску (якщо
    встановлюєте на розділ Linux) програмами 'fdisk' або 'cfdisk'
    (версія fdisk з екранними меню). Якщо розділи для Linux вже були
    підготовані, виконайте 'setup' для запуску програми інсталяції.

en: The packages have been removed. A complete log of the files that were removed has been created in $TMP/PKGTOOL.REMOVED.
uk_UA: Пакунки було вилучено. Детальний журнал вилучених файлів створено в $TMP/PKGTOOL.REMOVED.

en: The selected services will be started at boot time.  If you don't need them, you may unselect them to turn them off (which may improve overall system security).  You may also choose to start services that are not run by default, but be aware that more services means less security.  Use the spacebar to select or unselect the services you wish to run. Recommended choices have been preselected.  Press the ENTER key when you are finished.
uk_UA: Вибрані сервіси будуть запускатися при завантаженні машини. З непотрібних можна зняти помітку, щоб відімкнути їх (що може підвищити загальну безпеку системи). Можете вибрати запуск сервісів, типово незапущених, але знайте, що зайві сервіси послаблюють безпеку. Для вибору сервісів використовуйте ПРОБІЛ. Рекомендований набір вибрано заздалегідь. По завершенні натисніть ENTER.

en: The syslogd and klogd daemons log important messages under /var/log.
uk_UA: Демони syslogd та klogd журналюють у /var/log/ важливі повідомлення.

en: There are some variations avaiable for keyboard layout "$ArG1".
    Select the one your keyboard uses or none if your keyboard doesn't use a layout variant.  If in doubt, select none.  (Defaults to "none")
uk_UA: Для розкладки клавіатури "$ArG1" є декілька варіантів.
    Виберіть варіант, що відповідає клавіатурі що є. Якщо маєте сумнів, виберіть 'none'. (Типово 'none')

en: There doesn't seem to be a device by the name of $DRIVE_FOUND in the /dev directory, so we will have to create it using the major and minor numbers for the device.  If you're using a bootdisk with a custom CD/DVD driver on it, you should be able to find these numbers in the documentation.  Also, see the 'devices.txt' file that comes with the Linux kernel source.  If you don't know the numbers, you'll have to hit Esc to abort. Enter the major and minor numbers for the new device, separated by one space:
uk_UA: Схоже, що пристрою з іменем $DRIVE_FOUND немає у директорії /dev, тому ми повинні створити його, використовуючи головні та другорядні номери для пристрою. Якщо Ви використовуєте завантажувальний диск з нетиповим CD/DVD драйвером на ньому, то маєте знайти ці числа у документації. Також, перегляньте файл 'devices.txt', який постачається разом із джерельним кодом ядра Linux. Якщо ж Ви не знаєте чисел, тоді Вам доведеться натиснути Esc для скасування. Уведіть головні та другорядні числа для нового пристрою розділені одним пробілом:

en: There don't seem to be any partitions on this machine of type Linux.  You'll need to make at least one of these to install Linux. To do this, you'll need to leave 'setup', and make the partitions using 'cfdisk' (MBR partitions) or 'cgdisk' (GPT partitions). For more information, read the 'setup' help file from the next menu.
uk_UA: Не схоже, що на цій машині є розділи з типом Linux. Для встановлення потрібно створити принаймні один такий розділ. Для цього завершіть 'setup' та створіть розділ за допомогою 'cfdisk' (розділи MBR) або 'cgdisk' (розділи GPT). Додаткову інформацію дивіться у файлі довідки 'setup' у наступному меню.

en: There is currently no password set on the system administrator account (root).  It is recommended that you set one now so that it is active the first time the machine is rebooted.  This is especially important if you're using a network enabled kernel and the machine is on an Internet connected LAN.  Would you like to set a root password?
uk_UA: На даний час обліковий запис системного адміністратора (root) не має паролю. Рекомендується вказати його зараз, щоб він був активним при першому перезавантаженні комп’ютера. Це особливо важливо, якщо використовується ядро з підтримкою мережі й комп’ютер під’єднано до Інтернету. Вказати пароль для root?

en: There was a fatal error attempting to install $ArG2. The package may be corrupt, the installation media may be bad, one of the target drives may be full, or something else has caused the package to be unable to be read without error.  You may hit enter to continue if you wish, but if this is an important required package then your installation may not work as-is.
uk_UA: Неусувна помилка при встановленні $ArG2. Можливо, пошкоджено пакунок, зіпсовано встановлювальний носій, на одному з цільових розділів не залишилося місця, або щось ще стало причиною неможливості безпомилкового читання пакунку. Можете натиснути ENTER для продовження, але якщо це був важливий потрібний пакунок, встановлена система може не працювати як потрібно.

en: There was a problem mounting your partition. Would you like to:
uk_UA: Виникла проблема при спробі змонтувати ваш розділ. Хотіли б ви

en: There was an error attempting to mount the CD/DVD on $DRIVE_FOUND.  Maybe the device name is incorrect, the disc is not in the drive, or the kernel you are using does not support the device. (possibly an incorrect bootdisk) What would you like to do now?
uk_UA: Трапилася помилка при спробі змонтувати CD/DVD на $DRIVE_FOUND.
    Можливо ім’я пристрою невірне, відсутній диск у пристрої чи ядро яке ви використовуєте не підтримує пристрій (можливо невірний завантажувальний диск).
    Що ви хочете зробити?

en: These are possibly Windows or DOS partitions. They will be treated
    as such if you install them using this menu.
uk_UA: Можливо, це розділи Windows або DOS. Вони будуть вважатися такими,
    якщо встановити їх за допомогою цього меню.

en: These are the settings you have entered.  To accept them and complete the networking setup, press enter.  If you need to make any changes, you can do that now (or reconfigure later using 'netconfig').
uk_UA: Вказано наступні параметри. Для їх застосування й закінчення налаштування мережі натисніть ENTER. Якщо потрібно внести зміни, можливо зробити це зараз (або переналаштувати пізніше за допомогою 'netconfig').

en: Third CD/DVD drive
uk_UA: Третій CD/DVD пристрій

en: Third parallel port ATAPI CD
uk_UA: Третій паралельний порт ATAPI CD

en: This is it... if you want to bail out, hit Control-C.  Otherwise, press
    ENTER to go ahead and make the account.
uk_UA: Тепер... Якщо ви бажаєте скасування, тоді натисніть Control-C.
    " "Інакше натисніть ENTER для створення облікового запису.

en: This machine appears to be using EFI/UEFI, but no EFI System Partition was found.  You'll need to make an EFI System Partition in order to boot from the hard drive.  To do this, leave 'setup', and use 'cgdisk' to make a 100MB partition of type EF00.  For more information, read the 'setup' help file from the next menu.
uk_UA: Ця машина, схоже, використовує EFI/UEFI, але системний розділ EFI не виявлено. Для завантаження з жорсткого диску потрібно створити системний розділ EFI. Для цього завершіть 'setup' та створіть за допомогою 'cgdisk' розділ розміром 100 Мб з типом EF00. Додаткову інформацію дивіться у файлі довідки 'setup' у наступному меню.

en: This menu directs the creation of the LILO config file, lilo.conf. To install, you make a new LILO configuration file by creating a new header and then adding one or more bootable partitions to the file. Once you've done this, you can select the install option. Alternately, if you already have an /etc/lilo.conf, you may reinstall using that. If you make a mistake, you can always start over by choosing 'Begin'. Which option would you like?
uk_UA: Це меню керує створенням файлу налаштування LILO, lilo.conf. Для встановлення створюється новий файл шляхом створення нового заголовку, потім до нього додаються один або декілька завантажувальних розділів. По закінченні потрібно встановити завантажувач. Замість цього, якщо /etc/lilo.conf вже є, можна перевстановити завантажувач з налаштуваннями що є. Якщо зробите помилку, завжди можливо почати спочатку. Який варіант використовувати?

en: This next step is optional - you can set the directories in your package
    to some sane permissions. If any of the directories in your package have
    special permissions, then DO NOT reset them here!
    
    Would you like to reset all directory permissions to 755 (drwxr-xr-x) and
    directory ownerships to root.root
uk_UA: Наступний крок необов’язковий - можливо встановити каталогам пакунку якісь
    розумні дозволи. Якщо хоч якийсь каталог у пакунку має спеціальні
    дозволи, НЕ перевстановлюйте їх зараз!
    
    Перевстановити дозволи каталогів на 755 (drwxr-xr-x) й власника каталогів
    на root.root

en: This part of the configuration process will create a /dev/mouse link pointing to your default mouse device.  You can change the /dev/mouse link later if the mouse doesn't work, or if you switch to a different type of pointing device.  We will also use the information about the mouse to set the correct protocol for gpm, the Linux mouse server.  Please select a mouse type from the list below:
uk_UA: Ця частина процесу налаштування створює посилання /dev/mouse, що вказує на типовий пристрій миші. Можливо змінити посилання пізніше, якщо миша не запрацює або якщо перейдете на використання іншого типу вказівного пристрою. Ми також будемо використовувати інформацію про мишу для встановлення правильного протоколу для gpm, сервера миші для Linux. Виберіть тип миші зі списку нижче:

en: This supports PCMCIA or Cardbus cards used with laptops.
uk_UA: Підтримка карток PCMCIA та Cardbus, що використовуються у  лептопах .

en: Timezone $TIMEZONE could not be found. You may try again
    if you wish. Make sure you type the name exactly as it appears - this
    configuration script is case sensitive.
    
    Press [enter] to continue.
uk_UA: Часова зона $TIMEZONE не виявлена. Можете повторити спробу,
    якщо бажаєте. Переконайтеся, що ім’я введено точно як показано -
    цей сценарій налаштування чутливий до регістру.
    
    Натисніть ENTER для продовження.

en: Timezone?
uk_UA: Часова зона?

en: Try to install LILO automatically
uk_UA: Спробувати автоматично встановити LILO

en: Try to mount the disk again
uk_UA: Знову спробувати змонтувати диск

en: Twiddler keyboard, by HandyKey Corp
uk_UA: Клавіатура Twiddler від HandyKey Corp

en: Type in the CD or DVD device to use
uk_UA: Надрукуйте CD або DVD пристрій задля використання

en: Type it at the prompt below exactly as it appears above.  (NOTE: If you don't
    see your timezone, use "timeconfig" again after booting for the verbose list)
uk_UA: Вводьте назву зони точно як наведено вище. (ПРИМІТКА: Якщо не бачите
    своєї часової зони, 'timeconfig' після завантаження видасть детальний список)

en: UEFI FIRMWARE DETECTED
uk_UA: ВИЯВЛЕНО ПІДТРИМКУ UEFI

en: UIDs are numerics only
uk_UA: UID повинні складатися лише з цифр

en: UNCONFIGURED NETWORK DEVICE
uk_UA: НЕНАЛАШТОВАНИЙ МЕРЕЖЕВИЙ ПРИСТРІЙ

en: USB BOOT STICK CREATED
uk_UA: ЗАВАНТАЖУВАЛЬНУ ФЛЕШКУ USB СТВОРЕНО

en: USB PACKAGE SOURCE FOUND
uk_UA: ДЖЕРЕЛО ПАКУНКІВ НА USB ВИЯВЛЕНО

en: USB connected mouse
uk_UA: Миша для порту USB

en: USE A NAMESERVER?
uk_UA: ВИКОРИСТОВУВАТИ СЕРВЕР ІМЕН?

en: USE ISO IMAGE
uk_UA: ВИКОРИСТОВУЙТЕ ISO ОБРАЗ

en: Unable to install $package:  tar archive is corrupt (tar returned error code $TARERROR)
uk_UA: Неможливо встановити $package: архіватор tar пошкоджено (tar повернув код помилки $TARERROR)

en: Unless your existing installation script already contains the code
    to create these links, you should append these lines to your existing
    install script. Now's your chance. :^)
    
    Would you like to add this stuff to the existing install script and
    remove the symbolic links
uk_UA: Якщо існуючий встановлювальний сценарій ще не містить коду,
    що створює вказані посилання, потрібно додати ці рядки у існуючий
    сценарій встановлення. Не втратьте шанс. :^)
    
    Бажаєте додати показані рядки у встановлювальний сценарій пакунку
    й вилучити символічні посилання?

en: Unrecognized option $ArG1
uk_UA: Нерозпізнаний параметр $ArG1

en: Updating your ./install/doinst.sh (prepending symlinks)...
uk_UA: Оновлення ./install/doinst.sh (вставка посилань)...

en: Updating your ./install/doinst.sh...
uk_UA: Оновлення ./install/doinst.sh...

en: Upgrading $OLD package using $INCOMINGDIR/$NNAME
uk_UA: Оновлення пакунку $OLD використовуючи $INCOMINGDIR/$NNAME

en: Usage:
uk_UA: Використання:

en: Usage: explodepkg package_name [package_name2, ...]
    
    Explodes a Slackware compatible software package
    (or any tar+{gzip,bzip2,lzma,xz archive) in the current directory.
    Equivalent to (for each package listed):
    
      ( umask 000 ; cat package_name | COMPRESSOR -dc | tar xvf package_name )
    
    Note: This should only be used for debugging or examining packages, not for 
    installing them.  It doesn't execute installation scripts or update the package
    indexes in /var/log/packages and /var/log/scripts.
uk_UA: Використання: explodepkg ім’я_пакунку1 [ім’я_пакунку2, ...]
    
    Розпаковує у поточний каталог сумсний зі Slackware програмний пакунок
    (або довільний архів tar+{gzip,bzip2,lzma,xz}).
    Еквівалентно виконанню (для кожного пакунку зі списку):
    
      ( umask 000 ; cat ім’я_пакунку | COMPRESSOR -dc | tar xv )
    
    Примітка. Використовується лише для налагодження та вивчення пакунків, але не для їх
    встановлення. Не виконує встановлювальний сценарій й не оновлює індекси пакунків
    в /var/log/packages та /var/log/scripts.

en: Usage: makepkg package_name.tgz
           (or: package_name.tbz, package_name.tlz, package_name.txz)
    
    Makes a Slackware compatible package containing the contents of the current
    and all subdirectories.  If symbolic links exist, they will be removed and
    an installation script will be made to recreate them later. This script will
    be called "install/doinst.sh". You may add any of your own ash-compatible
    shell scripts to this file and rebuild the package if you wish.
    
    options:  -l, --linkadd y|n (moves symlinks into doinst.sh: recommended)
              -p, --prepend (prepend rather than append symlinks to an existing
                             doinst.sh.  Useful to link libraries needed by
                             programs in the doinst.sh script)
              -c, --chown y|n (resets all permissions to root:root 755
                               - not generally recommended)
    
    If these options are not set, makepkg will prompt as appropriate.
uk_UA: Використання: makepkg ім’я_пакунку.tgz
                   (або: ім’я_пакунку.tbz, ім’я_пакунку.tlz, ім’я_пакунку.txz)
    
    Виготовляє сумісний з Slackware пакунок з вмісту поточного каталогу
    з усіма підкаталогами. Символічні посилання що є буде вилучено, а для їх
    відтворення буде створено встановлювальний сценарій "install/doinst.sh".
    При бажанні можете доповнити його власним сценарієм оболонки, сумісним з
    ash, й перебудувати пакунок.
    
    параметри:
     -l, --linkadd y|n (поміщає симв. посилання у сценарій doinst.sh: рекомендується)
     -p, --prepend     (поміщає симв. посилання на початок існуючого doinst.sh,
                        замість кінця. Корисно для зв’язування бібліотек, потрібних
                        програмам у сценарії doinst.sh)
     -c, --chown y|n   (перевстановлює усі права доступу на root:root 755
                        - зазвичай не рекомендується)
    
    Якщо ці параметри не були вказані, makepkg запитає потрібні.

en: Usage: upgradepkg newpackage [newpackage2 ... ]
           upgradepkg oldpackage%newpackage [oldpackage2%newpackage2 ... ]
           
    Upgradepkg upgrades a Slint package (.tgz, .tbz, .tlz, .txz) from an
    older version to a newer one.  It does this by INSTALLING the new package
    onto the system, and then REMOVING any files from the old package that
    aren't in the new package.  If the old and new packages have the same
    name, a single argument is all that is required.  If the packages have
    different names, supply the name of the old package followed by a percent
    symbol (%), then the name of the new package.  Do not add any extra
    whitespace between pairs of old/new package names.
    
    Before upgrading a package, save any configuration files (such as in /etc)
    that you wish to keep.  Sometimes these will be preserved, but it depends
    on the package.  If you want to force new versions of the config files
    to be installed, remove the old ones manually prior to running upgradepkg.
    
    To upgrade in a directory other than / (such as /mnt):  
    
       ROOT=/mnt upgradepkg package.tgz (or .tbz, .tlz, .txz)
uk_UA: Використання: upgradepkg нов_пакунок [нов_пакунок2 ... ]
                   upgradepkg стар_пакунок%нов_пакунок [стар_пакунок2%нов_пакунок2 ... ]
    
    Виконує оновлення пакунку Slint (.tgz, .tbz, .tlz, .txz) зі старої
    версії на нову шляхом ВСТАНОВЛЕННЯ нового пакунку у систему й наступного
    ВИЛУЧЕННЯ файлів з старого пакунку, що відсутні у новому. Якщо старий та новий
    пакунки мають одинакове родове ім’я (від початку до третього праворуч дефісу), тоді
    достатньо одного аргументу. Якщо імена пакунків відрізняються, вкажіть перед
    іменем нового пакунку ім’я старого пакунку та символ відсотка (%). Не додавайте
    додаткових пробілів між старим та новим іменами.
    
    Перед оновленням пакунку зробіть копії тих файлів налаштувань (наприклад, з
    /etc), які бажаєте зберегти. Зазвичай вони не перезаписуються, але це
    залежить від пакунку. Якщо бажаєте форсувати встановлення нових версій файлів
    налаштувань, вилучіть вручну їх старі версії перед виконанням upgradepkg.
    
    Для оновлення у каталозі, що відрізняється від / (наприклад, /mnt):
    
       ROOT=/mnt upgradepkg пакунок.tgz (або .tbz, .tlz, .txz)

en: Use a DHCP server to configure ethernet
uk_UA: Використовувати сервер DHCP

en: Use a Slint DVD
uk_UA: Використовувати DVD Slint

en: Use a hard drive partition
uk_UA: Використовувати розділ жорсткого диску

en: Use a joystick as a mouse
uk_UA: Використовувати джойстик як мишу

en: Use a pre-mounted directory
uk_UA: Використовувати змонтований каталог

en: Use a static IP address to configure ethernet
uk_UA: Використовувати статичну адресу IP

en: Use expert lilo.conf setup menu
uk_UA: Експертне меню для налаштування lilo.conf

en: Use the standard Linux console (the safe choice)
uk_UA: Використовувати стандартну консоль Linux (безпечно)

en: Used for interprocess communication and coordination.
uk_UA: Використовується для зв’язку між процесами.

en: User "$LOGIN" already exists; please choose another
uk_UA: Користувач "$LOGIN" вже існує; будь ласка, виберіть інший нік

en: User "$LOGIN" contains illegal characters (period/dot); please choose another
uk_UA: Нік користувача "$LOGIN" містить неприпустимі символи (крапки); будь ласка, виберіть інший нік

en: User "$LOGIN" contains illegal characters (uppercase); please choose another
uk_UA: Нік користувача "$LOGIN" містить неприпустимі символи (літери у верхньому регістрі); будь ласка, виберіть інший нік

en: User ID ('UID') [ defaults to next available ]:
uk_UA: Ідентифікатор користувача ('UID') [ типово доступні наступні]:

en: User names cannot begin with a number; please choose another
uk_UA: Імена користувачів не можуть починатися з цифри; будь ласка, виберіть інший нік

en: Verifying package $package_name.
uk_UA: Перевірка пакунку $package_name.

en: View information about package
uk_UA: Перегляд інформації про пакунок

en: View the list of files contained in a package
uk_UA: Перегляд списку файлів пакунку

en: View your current /etc/lilo.conf
uk_UA: Дивитися поточний /etc/lilo.conf

en: WARNING
uk_UA: ПОПЕРЕДЖЕННЯ

en: WARNING:  /usr/share/info (with possibly not gzipped info pages) detected
uk_UA: ПОПЕРЕДЖЕННЯ:  виявлено (можливо, нестиснутий gzip) /usr/share/info

en: WARNING:  /usr/share/man (with possibly not gzipped man pages) detected
uk_UA: ПОПЕРЕДЖЕННЯ:  виявлено (можливо, нестиснутий gzip) /usr/share/man

en: WARNING:  Package has not been created with 'makepkg'
uk_UA: УВАГА: Пакунок не було створено утилітою 'makepkg'

en: WARNING:  gzip test failed on
uk_UA: ПОПЕРЕДЖЕННЯ:  збій перевірки gzip

en: WARNING:  site_perl directory detected (this is fine for a local package build)
uk_UA: ПОПЕРЕДЖЕННЯ:  виявлено каталог site_perl (зазвичай для локальної збірки пакунку)

en: WARNING:  zero length file
uk_UA: ПОПЕРЕДЖЕННЯ:  файл нульової довжини

en: WARNING: $ROOT/$FILE changed after package installation.
uk_UA: УВАГА: $ROOT/$FILE змінено після встановлення пакунку.

en: WARNING: NO ROOT PASSWORD DETECTED
uk_UA: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: НЕ ВИЯВЛЕНО ПАРОЛЮ ROOT

en: WARNING: Nonexistent $ROOT/$FILE was found in another package. Skipping.
uk_UA: УВАГА: Неіснуючий $ROOT/$FILE є у іншому пакунку. Пропуск.

en: WARNING: Nonexistent $ROOT/$LINK (symlink) was found in another package. Skipping.
uk_UA: УВАГА: Неіснуючий $ROOT/$LINK (симв. посилання) є у іншому пакунку. Пропуск.

en: WARNING: Unique directory $ROOT/$DIR contains new files
uk_UA: УВАГА: Каталог $ROOT/$DIR містить нові файли

en: WARNING: pkgtools are unstable with tar > 1.13.
             You should provide a "tar-1.13" in your $PATH.
uk_UA: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: pkgtools нестабільний з tar > 1.13.
             Забезпечте наявність "tar-1.13" в $PATH.

en: WARNING: pkgtools are unstable with tar > 1.13.
    You should provide a "tar-1.13" in your $PATH
uk_UA: УВАГА: pkgtools нестабільний з tar > 1.13.
    Потрібно забезпечити наявність "tar-1.13" в $PATH

en: WELCOME TO PXE CONFIGURATION
uk_UA: ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО НАЛАШТУВАННЯ PXE

en: Wacom serial graphics tablet
uk_UA: Wacom посл. графічний планшет

en: Warning: "$HME" already exists !
uk_UA: Попередження: "$HME" вже існує !

en: Warning: ${SHL} does not exist as a file
uk_UA: Попередження: ${SHL} цей файл не існує

en: Warning: ${SHL} is not in ${sfile} (potential problem using FTP)
uk_UA: Попередження: ${SHL} немає у ${sfile} (можливо проблема використання FTP)

en: Warning: an error occurred while setting finger information
uk_UA: Попередження: трапилася помилка при наборі інформації

en: We will be asking you a few questions now. The answers will be used to start a PXE service on this computer which does not interfere with other services in your network.
    
    The only assumption is, that there is NO PXE service running on your local network at this moment.
    
    If in doubt, leave the defaults.
uk_UA: Прийшов час відповісти на декілька питаннь. Відповіді будуть використані для запуску на цьому комп’ютері сервісу PXE, що не заважає іншим сервісам у мережі що існує.
    
    Единий допуск - відсутність на даний час у локальній мережі іншого активного сервера PXE.
    
    При сумнівах, залишайте типові.

en: Welcome to Slint Linux Setup.
    Select an option below using the UP/DOWN keys and SPACE or ENTER.
    Alternate keys may also be used: '+', '-', and TAB.
uk_UA: Ласкаво просимо у встановлювач Slint Linux.
    Зробіть вибір за допомогою клавіш ВГОРУ/ВНИЗ, ПРОБІЛ або ENTER.
    Можна використовувати альтернативні клавіші: '+', '-', TAB.

en: Welcome to Slint PXE Setup.
    Select an option below using the UP/DOWN keys and SPACE or ENTER.
    
    Alternate keys may also be used: '+', '-', and TAB.
uk_UA: Ласкаво просимо у встановлювач Slint PXE.
    Виберіть варіант нижче за допомогою клавіш ВГОРУ/ВНИЗ, ПРОБІЛ або ВВІД.
    Також можна використовувати альтернативні клавіші: '+', '-', TAB.

en: What is the IP address of your NFS server?
uk_UA: Яка IP адреса вашого NFS сервера?

en: Which Linux partition would you like LILO to boot?
uk_UA: Який розділ Linux завантажувати за допомогою LILO?

en: Which one would you like LILO to boot?
uk_UA: Який розділ завантажувати за допомогою LILO?

en: Will you be accessing a nameserver?
uk_UA: Будете використовувати сервер імен?

en: Would you like to configure your network?
uk_UA: Бажаєте налаштувати мережу?

en: Would you like to configure your timezone
uk_UA: Бажаєте налаштувати часову зону

en: Would you like to install a boot menu entry so that you can easily select Slint when you boot your machine?  WARNING:  DO NOT install a boot menu entry on Apple hardware.  Apple computers use a different type of EFI firmware, and efibootmgr has been known to damage them.  On all other computers, it is recommended to add a boot menu entry.  Please select an option:
uk_UA: Встановити пункт завантажувального меню, що дозволяє вибирати Slint при завантаженні машини? УВАГА: НЕ встановлюйте пункт завантажувального меню на обладнанні Apple. Комп’ютери Apple використовують інший тип прошивок EFI, які, як відомо, efibootmgr пошкоджує. На решті комп’ютерів пункт завантажувально меню рекомендовано додати. Виберіть дію:

en: X CONFIGURED
uk_UA: КІНЕЦЬ НАЛАШТУВАННЯ X

en: XFS is SGI's journaling filesystem that originated on IRIX.
uk_UA: XFS - журнальована файлова система від SGI, початково з IRIX.

en: YOUR NEW /etc/lilo.conf
uk_UA: НОВИЙ /etc/lilo.conf

en: YOUR OLD /etc/lilo.conf
uk_UA: КОЛИШНІЙ /etc/lilo.conf

en: You already have an /etc/fstab on your install partition.  If you were just adding software, you should probably keep your old /etc/fstab.  If you've changed your partitioning scheme, you should use the new /etc/fstab.  Do you want to replace your old /etc/fstab with the new one?
uk_UA: На цільовому розділі вже є /etc/fstab. Якщо просто додавали програми, ймовірно, потрібно зберегти колишній /etc/fstab. Якщо змінили розмітку розділів, потрібно використовувати новий /etc/fstab. Замінити /etc/fstab що існує новим?

en: You can create regular user accounts now, before even starting your new system.
uk_UA: Зараз, навіть перед запуском системи, ви можете створити облікові записи для звичайних користувачів.

en: You can't add partitions unless you start over with a new LILO header.
uk_UA: Неможливо додати розділ, не додавши новий заголовок LILO.

en: You have not created a swap partition with Linux fdisk.  Do you want to continue installing without one?
uk_UA: Не створено розділ підкачки (swap) за допомогою fdisk з Linux. Продовжити встановлення без нього?

en: You may select one of the following keyboard maps.  If you do not select a keyboard map, $DefaultKeyMap is the current value.  Use the UP/DOWN arrow keys and PageUp/PageDown to scroll through the whole list of choices.
uk_UA: Ви можете обрати одну з наступних розкладок для клавіатури. Якщо ви не виберете розкладку клавіатури, то $DefaultKeyMap - поточний вибір. Користуйтесь клавішами зі стрілками ВГОРУ/ВНИЗ і PageUp/PageDown для прокрутки всього списку можливих варіантів.

en: You seem to have more than one partition tagged as type Linux.  You may use these to distribute your Linux system across more than one partition.  Currently, you have $ROOT_DEVICE mounted as your / partition.  You might want to mount directories such as /home or /usr/local on separate partitions.  You should not try to mount /etc, /sbin, or /bin on their own partitions since they contain utilities needed to bring the system up and mount partitions.  Also, do not reuse a partition that you've already entered before.  Please select one of the Linux partitions listed below, or if you're done, hit <Continue>.
uk_UA: Схоже, наявні більше одного розділу Linux. Можна використовувати їх для розташування системи на декількох розділах. Зараз $ROOT_DEVICE змонтований як кореневий розділ /. Можливо, забажаєте помістити окремі каталоги, наприклад, /home або /usr/local, на власні розділи. Не намагайтеся розташовувати на окремих розділах каталоги /etc, /sbin або /bin, що містять утиліти, що потрібні для підйому системи та монтування розділів. Крім того, не використовуйте розділи, вже вибрані раніше. Виберіть зі списку нижче один з розділів Linux, по закінченні виберіть <Продовжити>.

en: You should see no mount errors:
uk_UA: В вас не повинно бути ніяких помилок монтування:

en: You're running off the hard drive filesystem. Is this machine currently running on the network you plan to install from? If so, we won't try to reconfigure your ethernet card.
    
    Are you up-and-running on the network?
uk_UA: Ви працюєте без файлової системи жорсткого диску. Ця машина на даний час працює по мережі, ви плануєте встановлення по ній? Якщо так, ми не будемо переналаштовувати вашу Ethernet-картку.Є ваша мережа працюючою?

en: Your mouse requires a serial port.  Which one would you like to use?
uk_UA: Вибрана миша потребує послідовний порт. Який використовувати?

en: Your networking system is now configured to use DHCP:
    
      Hostname:     $HOSTNM
      Domain name:  $DOMAIN
      IP address:   (use DHCP server)
      Netmask:      (use DHCP server)
      Gateway:      (use DHCP server)
      Nameserver:   (use DHCP server)
    
    Is this correct?  Press 'Yes' to continue, or 'No' to reconfigure.
uk_UA: Мережева система налаштована на використання DHCP:
    
      Ім’я хосту:   $HOSTNM
      Ім’я домену:  $DOMAIN
      Адреса IP:    (використовувати сервер DHCP)
      Маска мережі:  (використовувати сервер DHCP)
      Шлюз:        (використовувати сервер DHCP)
      Сервер імен: (використовувати сервер DHCP)
    
    Все вірно? Виберіть 'Так' для продовження, 'Ні' -- переналаштування.

en: Your networking system is now configured to use NetworkManager for
    wired and wireless network management.  To set up wireless networks
    and view status, add the Network Management control panel widget to
    your KDE desktop.
    
    Is this correct?  Press 'Yes' to confirm, or 'No' to reconfigure.
uk_UA: Зараз мережева підсистема використовує NetworkManager для керування
    дротовими та бездротовими мережами. Для налаштування та перегляду стану
    бездротових мереж додайте віджет 'Керування мережами' з панелі
    керування на стільницю KDE.
    Якщо все правильно, виберіть 'Так', для переналаштування виберіть 'Ні'.

en: Your networking system is now configured to use loopback:
    
    IP address: 127.0.0.1
    Netmask: 255.255.255.0
    
    Is this correct?  Press 'Yes' to continue, or 'No' to reconfigure.
uk_UA: Мережева система налаштована на використання шлейфу (loopback):
    
    Адреса IP:   127.0.0.1
    Маска мережі: 255.255.255.0
    
    Все вірно? Виберіть 'Так' для провження, 'Ні' -- переналаштування.

en: Your source device cannot be accessed properly.
    
    Please be sure that it is mounted on $SOURCE_DIR, and that the Slint disks are found in subdirectories of $SOURCE_DIR like specified.
uk_UA: Відсутній доступ до вихідного пристрою.
    
    Переконайтеся, що його змонтовано до $SOURCE_DIR й диски Slint знаходяться у підкаталогах $SOURCE_DIR, як було вказано.

en: Your swapspace has been configured. This information   will be added to your /etc/fstab:
uk_UA: Налаштування ділянки підкачки закінчено. У /etc/fstab буде додано наступну інформацію:

en: [ Never ]
uk_UA: [ Ніколи ]

en: [ Next available ]
uk_UA: [ Доступні наступні ]

en: [ None ]
uk_UA: [ Нічого ]

en: devfs detected: devmap_mknod.sh script not required.
uk_UA: Виявлено devfs: виконання сценарію devmap_mknod.sh не потрібно.

en: dnsmasq DHCP/DNS server
uk_UA: dnsmasq - сервер DHCP/DNS

en: dnsmasq provides DNS and DHCP service to a LAN.
uk_UA: dnsmasq надає сервіси DNS та DHCP для LAN.

en: done adding partitions, continue with setup
uk_UA: додавання розділів закінчено, продовжити встановлення

en: done, continue with setup
uk_UA: завершено, продовжити встановлення

en: installpkg error #$ArG1
uk_UA: installpkg помилка #$ArG1

en: look for network cards to set up
uk_UA: шукати мережеві картки для налаштування

en: network>
uk_UA: мережа>

en: on
uk_UA: на

en: packagename
uk_UA: ім’я пакунку

en: procfs not found: please create $CONTROL manually.
uk_UA: procfs не виявлено: створіть, будь-ласка, $CONTROL самостійно.

en: skip probe;  edit /etc/rc.d/rc.modules later
uk_UA: пропустити; редагувати /etc/rc.d/rc.modules пізніше
